IS200/300 Poliuretany??

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: baniaq »

Słyszałem taki mit, że jak poli, to wszystkie albo nic, bo jak zostawisz coś gumowego, to się szybko wysypie. A czemu pytam o pływające? Bo nie wszyscy je dorabiają z poli (kumpel ostatnio szukał do e36 i nie wszyscy mieli w ofercie).
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: endrju1 »

Wydaję mi się, że wszystko zależy od twardości PU, jeśli będą miękkie tak jak oem to i wytrzymałość pozostałych gum nie powinna się zmienić, jeśli będą dużo twardsze od OEM, to elementy które zostały nie wymienione będą bardziej pracować i zmniejszy się ich wytrzymałość.
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: Keepmovin »

Hej,

Czy ktos moze slyszal cos o zakupie grupowym Poli ?

Jak nie moge z checia zaczac kontaktowac sie z podana firma GT4, jezeli ktos moze mnie pokierowac czego dokladnie chcemy.

Keepm.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: endrju1 »

Ja mam u nich zaklepany już zestaw na cały przód wraz z maglownicą, cena nie jest wygórowana więc nie bawiłem się w grupowce.
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: jankess »

Jak to nie tajemnica napisz ile za co chcą :)

moze jakas liste chetnych na poliuretany bysmy jednak zrobili to wtedy zadzwonic do gt4 i zapytac mozna czy uda sie cos ugrac przy wiekszej ilosci :D
This IS it
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: endrju1 »

Co do cen zapraszam na pw. ewentualnie rozmawiać bezpośrednio z gt4 (wycenę dość szybko odsyłają).
Co do pytań do gt4, człowiek z którym uzgadniałem pisał że do 20 jest na urlopie i po weekendzie wraca i wysyła to co zamówiłem.
Co do grupowca, zadzwoń i się zapytaj, jak dobre rabaty wam zrobią to i ja się za tył piszę.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: Yarecki »

jankess pisze:Jak to nie tajemnica napisz ile za co chcą :)

moze jakas liste chetnych na poliuretany bysmy jednak zrobili to wtedy zadzwonic do gt4 i zapytac mozna czy uda sie cos ugrac przy wiekszej ilosci :D
Zanim zbierzesz 10 osób to chwile zejdzie, później 6 Ci się wycofa przed samym zakupem :biggrin2: i tym sposobem zyskasz 20PLN a stracisz ze 2 miechy ale jeśli lubisz takie zabawy to czemu nie :biggrin2: :ok:
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: endrju1 »

Co do zbierania grupowca, to jeśli różnica będzie spora to może warto parę osób spróbować zebrać (w końcu coraz więcej is-ów jeździ po naszych dziurawych drogach), jednak jeśli różnica nie będzie duża, to może być ciężko znaleźć chętnych, na wydanie bądź co bądź ponad 1000zł. Na hondach, która są o wiele bardziej popularne niekiedy zebranie 10 osób trwało kilka miesięcy, to ciekawe ile tu by to trwało.
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: kupiec1985 »

też nie chodzi o to , do hondy poliuretany można dostać na każdym kroku , ceny są niskie bo popyt jest duży
u nas w naszym przypadku jest nisza , a kupić gdzieś w Polsce dobrze dopasowane tuleje pasujące bez przeróbek w dobrej cenie jest praktycznie niemożliwe ,
Ceny które mi wysłałeś są akceptowalne podejrzewam dla każdego użytkownika is-a dla którego liczy się dobre prowadzenie i bezpieczeństwo ,
i kolega Yarecki ma rację bo zebranie grupowca nie dość że nie pozwoli zaoszczędzić jakiś wielkich kwot to zabierze dużo czasu a sezon w pełni ,
Swoją droga ciekawe dlaczego GT4 nie wprowadzi na stałe w swoją ofertę komplety poliuretanów do naszych aut.
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: IS200/300 Poliuretany??

Post autor: twiti7 »

Mają ale głównie na przód czasem na ebay wystawiają. Ja mam u nich zakupiony komplet założone rok temu późną jesienią na wiosne dorzuciłem pomarańczowe Koni i jest :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość