Gaz do IS300???

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
lukaszb24
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:25
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: lukaszb24 »

Teraz czas przyszedl na mnie aby zagazowac 2JZ poniewaz do oszczednych on jednak nie nalezy, zwlaszcza jak sie troche szybciej go pogoni.

Na pewno elektronika STAG poniewaz znajomy gazownik to montuje, co do wtryskow to HANA mialem to w IS200 i sprawowalo sie dobrze.Nie wiem tylko jaki reduktor wlozyc i inne pierdoly. Pomocne bylyby tez fotki jak to ladnie zamontowac
Lukas
Lex user
Posty: 184
Rejestracja: 4 paź 2012, o 18:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Lukas »

Ja mam u siebie reduktor ACR01 250 RED, spokojnie wyrabia i naprawdę autko zapier...
lukaszb24
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:25
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: lukaszb24 »

A czy mozesz pokazac fotki jak to masz zalozone ??
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

AC to musisz trafić na dobrą sztukę a to loteria, i częste reklamacje - średnio to polecam mimo że reduktor ma potencjał.
Awatar użytkownika
CICHY
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 1 maja 2012, o 22:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Luton
Lokalizacja: Luton
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: CICHY »

Ja kolego mam KME Gold po malym modzie ACR01 nie polecam a co do STAG to lepszy jest LPGTECH a fotki znajdziesz tu http://lpg-forum.pl/post408444.html?hilit=is300#p408444
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

CICHY pisze:Ja kolego mam KME Gold po malym modzie ACR01 nie polecam a co do STAG to lepszy jest LPGTECH a fotki znajdziesz tu http://lpg-forum.pl/post408444.html?hilit=is300#p408444
Można to zrobić zdecydowanie schludniej i jest lepsze miejsce na reduktor - nie nad kolektorem wydechowym.
Wtryski też można zastosować na króćcu 90stopni co w tym wypadku jest lepszym rozwiązaniem również, kompensację można zrobić też lepiej co spowoduję iż silnik nie będzie opleciony wężem w koło co nie wygląda najlepiej.
Oczywiście technicznie to też jest ok ale największym sukcesem jest to jak jak technicznie jest super i pod maską nie ma takiego wężowego "bajzlu".
Awatar użytkownika
CICHY
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 1 maja 2012, o 22:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Luton
Lokalizacja: Luton
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: CICHY »

Yarecki pisze:
CICHY pisze:Ja kolego mam KME Gold po malym modzie ACR01 nie polecam a co do STAG to lepszy jest LPGTECH a fotki znajdziesz tu http://lpg-forum.pl/post408444.html?hilit=is300#p408444
Można to zrobić zdecydowanie schludniej i jest lepsze miejsce na reduktor - nie nad kolektorem wydechowym.
Wtryski też można zastosować na króćcu 90stopni co w tym wypadku jest lepszym rozwiązaniem również, kompensację można zrobić też lepiej co spowoduję iż silnik nie będzie opleciony wężem w koło co nie wygląda najlepiej.
Oczywiście technicznie to też jest ok ale największym sukcesem jest to jak jak technicznie jest super i pod maską nie ma takiego wężowego "bajzlu".

Nad kolektorem nie wiem gdzie to widziałeś . wklej fotki twojej instalki jestem ciekawy ...
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

CICHY pisze:
Nad kolektorem nie wiem gdzie to widziałeś . wklej fotki twojej instalki jestem ciekawy ...
No a węże wodne gdzie idą i gazowe z 1 króćca wylotowego gdzie będziesz miał różną temp gazu na jednej i drugiej stronie no ale to pewnie według Twojego "gazmena" nie ma znaczenia.
Poza tym ta karuzela wokół silnika wygląda kiepsko i hana z króćcem nie jest tu najlepszym wyjściem.
Awatar użytkownika
rychu94
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 00:07
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: wieruszów
Lokalizacja: EWE
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: rychu94 »

odgrzewamy temat :dance3:
co sądzicie o takim zestawieniu:
lpgtech/hana zielona/kme gold/butla 630/225 czy się taka zmieści do is300sc ze złożoną podłogą bagarznika
Subaru Outback H6 6MT,GS450H i nowy nabytek IS300H
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: firlejak »

Ja ostatnio montowałem lpg w is300. Elektronika Stag 300 premium/wtryski HANA zielone/ reduktor ACR01 250 RED/butla w kola/ wlew pod klapką/ cała instalacja na przewodach 8mm . Jak dla mnie, wygląda i jeździ to bardzo dobrze ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości