Page 1 of 1
Spot KIELCE
Posted: 9 Feb 2016, o 12:58
by szyman_leo
Może i u Nas w Kielcach byśmy zorganizowali mniej lub bardziej cykliczne spotkania fanów
Mamy tyle fajnych miejsc w mieście i okolicach, można by trochę czasem pogwarzyć, wymienić się doświadczeniami, podpiąć się Techstreamem i pogrzebać co nieco (mam kabelek MVCI).
Miejsce np. parking na Ściegiennego przed cmentarzem lub bardziej cicho i kameralnie na Pakoszu ul. Kusocińskiego za pierwszym zakrętem lub na Stadion uderzyć.
Czas i dzień do ustalenia: np. niedziela po obiedzie 15 lub 16ta, środa godz. 19 lub 20ta.
Piszcie czy byliby chętni, bo już trochę toczydeł jest w regionie i nie narzekać na brak czasu, bo ja też mam i pracę i rodzinę

Re: Spot KIELCE
Posted: 26 Feb 2016, o 18:33
by adrian_o
Ja jestem chętny jak najbardziej. Z tego co wiem to jest co jakiś czas organizowany jakiś Japan Cars -
https://www.facebook.com/JapanCarsClubKielce/?fref=ts
Szału nie ma dupy nie urywa, ale lepiej byłoby się podpiąć do nich i ugadać na jakieś spotkanie. No i z jakimś kilkutygodniowym uprzedzeniem, bo zazwyczaj takie organizowanie z tygodnia na tydzień kończy się w tym przypadku kichą.
Re: Spot KIELCE
Posted: 1 Mar 2016, o 00:08
by szyman_leo
OK trochę mnie poniosło z tym co tygodniowym spotem, a pomysł podpięcia się do JCCK super

. Ja nie facebookowy, więc nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego
Z tego co patrzę, to już 6 marca o 17-tej planowany jest grubszy spot na Ściegiennego przy pomniku Homo Homini ze sporą ilością chętnych. Jak będę na miejscu, to podjadę z ciekawości zobaczyć jaki klimat.
Re: Spot KIELCE
Posted: 2 Mar 2016, o 12:48
by adrian_o
szyman_leo wrote:OK trochę mnie poniosło z tym co tygodniowym spotem, a pomysł podpięcia się do JCCK super

. Ja nie facebookowy, więc nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego
Z tego co patrzę, to już 6 marca o 17-tej planowany jest grubszy spot na Ściegiennego przy pomniku Homo Homini ze sporą ilością chętnych. Jak będę na miejscu, to podjadę z ciekawości zobaczyć jaki klimat.
Z tego co się dowiedziałem, to te wydarzenia są powtarzane. Czyli taki wpis na facebooku może istnieć od roku nawet i jest cyklicznie powtarzany z tą samą ilością chętnych. Wpada jakaś grupka znajomych, większość to młodzież. Więc jak chcesz się tam wybrać to nie mów, że nie ostrzegałem. Przyjdą wakacje, to zwłaszcza w lipcu będzie dużo ogólnopolskich wydarzeń - MOTOWEEKEND w Pionkach, JAPFEST we Wrocławiu i inne.
W Kielcach masz jeszcze MTN. Większość to także młodzież, ale zainteresowanie duże. Możesz się pościgać jak znajdziesz chętnego i w sumie to wszystko

Re: Spot KIELCE
Posted: 2 Mar 2016, o 14:10
by szyman_leo
Spoko, mam na tyle blisko, że z ciekawości podjadę
