brak dźwieku/audio Lexus IS300h 2013r

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
kamilrzpl
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2016, o 14:58
Model Lexusa: Lexus GS430 MKII
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

brak dźwieku/audio Lexus IS300h 2013r

Post autor: kamilrzpl »

Witam szwagier ma mega problem z dźwiekiem/radiem w is300h 2013r totalna cisza nawigacja,radio fm,cd,aux ani micro sd nie odpowiada żadnym dźwiekiem.
Samochodem pojechał do ASO Milton Keynes w okolicach Londynu po 8 godzinach podmianek ze sprawnwego auta wzmacniacza,głównego radia sprawdzeniu bezpeczników i okablowania panowie nie byli w stanie pomóc a i tak krzykneli 117funtów za poświecenie czasu na diagnoze. Inni fachowcy słysząc o problemie odrazu rozkładali ręce nie podejmująć się zadania.
Problem pojawił się po rozładowaniu akumulatora samochodowego i od tamtej pory na ekranie widoczny jest kominikat Mute nie można ani podgłośnić ani zmienić tonu basów a Volume pokzuje cały czas wartość 19. Zakładka DPS jest kompletnie pusta nie wyświetlane są w nim żadne informacje ani ustawienia. Nikt w UK nie jest w stanie pomóc szukałem w Google informacji o podobnym problemie ale nic konkretnego nie znalazłem. Jakieś sugestie ?
krzysiek571
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2016, o 04:11
Model Lexusa: is250
Skąd:: Harrow
Kontakt:

Re: brak dźwieku/audio Lexus IS300h 2013r

Post autor: krzysiek571 »

Mam ten sam problem. Znalazłeś rozwiązanie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości