Nowy nabytek Lexus Gs450h problem z bluetooth i ??

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach

Nowy nabytek Lexus Gs450h problem z bluetooth i ??

Postprzez AdaaM__ » 6 cze 2018, o 10:26

Witam Panowie. Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Lexusa GS 450H z 06 roku. Mam pytanie czy da się jakoś puścić muzykę z bluetooth z telefonu bądź jakoś inaczej oraz czy ten model ma funkcję coming home tzn jak otworzę auto bądź zamknę to reflektory przez jakiś czas będą świecić? Dziękuję i pozdrawiam
AdaaM__
Nowy lex user

Model Lexusa: GS450H

Re: Nowy nabytek Lexus Gs450h problem z bluetooth i ??

Postprzez rho » 13 cze 2018, o 23:28

AdaaM__ napisał(a):Witam Panowie. Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Lexusa GS 450H z 06 roku. Mam pytanie czy da się jakoś puścić muzykę z bluetooth z telefonu bądź jakoś inaczej oraz czy ten model ma funkcję coming home tzn jak otworzę auto bądź zamknę to reflektory przez jakiś czas będą świecić? Dziękuję i pozdrawiam

Nie ma takiej opcji. Nalezy kupic takie urzadzonko https://www.gtacarkits.com/product/lexu ... e-aux-kit/ Tanie nie jest ale warto bo dziala bardzo dobrze.
rho
Nowy lex user

Model Lexusa: GS450H MkIII

Postprzez Marek82 » 14 cze 2018, o 09:17

a coś z allegro ?
Marek82
Lex user

Model Lexusa: GS300 mk3

Postprzez panPrzemek » 14 cze 2018, o 12:59

AdaaM__ napisał(a):czy ten model ma funkcję coming home tzn jak otworzę auto bądź zamknę to reflektory przez jakiś czas będą świecić? Dziękuję i pozdrawiam

Możesz ustawić światła na automatyczne to po kilkunastu sekundach od zgaszeniu samochodu światła zgasną
panPrzemek
Lex user

Model Lexusa: Gs450h

Powrót do Pozostałe