doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

Możliwe, że nowe wersje boxow są poprawione, ja miałem sztukę z początku produkcji, którą przez pół roku producent aktualizował, żeby działała jak należy 😄
Również 4 lata temu stwierdziłem, że 7” wystarczy i wolę wydać £240 na box niż £550 za ekran.
Janek22
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 17 maja 2021, o 05:59
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Janek22 »

kucol pisze: 29 wrz 2023, o 20:25zastanawiałem się właśnie, czy nie wziąć tego ekranu 10,25" z androidem, tylko kosztował 2300zł

 
To mnie lekko zszokowałeś, gdzie jest za tyle? Z ciekawości, bo ja swój kupiłem za około 4000zł. Fakt, że wziąłem wersję z mocnym prockiem i dużą ilością RAMu. Może ceny spadły, bo to było z półtora roku temu. Jestem z niego bardzo zadowolony.
 
kucol
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2023, o 19:40
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kucol »

U chińczyków na aliexpress, tam jeszcze można wklepać kupony żeby było taniej, wybierałem z tych dwóch:
https://pl.aliexpress.com/item/10050050 ... mPyiE49gbr

https://pl.aliexpress.com/item/40006627 ... exyfn2roFy
 
BoomirPL
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2023, o 11:16
Model Lexusa: IS300h
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: BoomirPL »

kucol pisze: 29 wrz 2023, o 20:06 Dzisiaj zamontowałem w IS200T 2017 boxa android auto od chińczyka z aliexpress za ok 1300zł (u nas takie boxy kosztują po 2400zł i 500zł montaż), @_3rd dzięki za linki i pomocne info!
Paczka szła z magazynu z Niemiec, dotarła w kilka dni. Montaż łatwy, ja kompletnie się nie znam na elektronice i sobie poradziłem w ok. 4 godziny, wszystko się wpina w oryginalne kable, nic nie trzeba kombinować z lutowaniem itp. najgorzej było przeciągnąć kable do ekranu, jest tam taki mały tunel z prawej strony wyłożony gąbką, pudło upchnąłem tak jak @_3rd pod radiem i nad tunelem ogrzewania na tył, weszło idealnie (nie trzeba się bawić w demontaż schowka i przeciąganie tam kabli, natomiast antenę WIFI przykleiłem w dziurze pod uchwytami na kubki. Wszystko działa elegancko przez BT samochodu, komendy do asystenta nawigacji google normalnie działają przez mikrofon samochodu, połączenia telefoniczne również, przyciski na kierownicy działają, z AUX nie korzystam, kabla do USB w ogóle nie wpinałem, bo służy chyba tylko do aktualizacji oprogramowania. Kupa kasy zaoszczędzona i nawigacja działa :)


Wybaczcie być może głupie pytanie, czy ten box za 1400 działa na fabrycznym ekranie 7" ?





 

 
 
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

Tak, działa na 7”
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: pss »

Z ciekawości te chińczyki normalnie ogarniają carplay ?
Ciekawe jak z bezpieczeństwem... nie dość, że nikt na to pewnie nie da poprawek do androida to dodatkowo mogą być tam jakieś dodatki.
Jak to miało już miejsce w jakiś boxach do TV z androidem ;/
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: _3rd »

Ten box nie jest na androidzie, ekran jest. Obydwa urządzenia ogarniają CarPlay dobrze, na ekranie wolniej się łączy, gdyż najpierw musi się załadować Android. Z bezpieczeństwem nie wiem jak, nie mam podpiętego żadnego konta ani też dostępu do sieci z poziomu androida zainstalowanego na ekranie, używam tylko CarPlay, który jest bezpieczny.
 
 
Janek22
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 17 maja 2021, o 05:59
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Janek22 »

kucol pisze: 3 paź 2023, o 16:01 U chińczyków na aliexpress, tam jeszcze można wklepać kupony żeby było taniej, wybierałem z tych dwóch:

 
Ja kupiłem u tego sprzedawcy: https://pl.aliexpress.com/item/10050039 ... 1835541583

ale to był jeszcze z Android 10. Niestety support katastrofa. Na całe szczęście sprzęt dobrze działa a dźwięk jest bardzo dobry.

Gdyby ktoś chciał to mam jeszcze nieużywanego takiego boxa (wersja z knobem):
https://pl.aliexpress.com/item/40006627 ... pt=glo2pol
 
BoomirPL
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2023, o 11:16
Model Lexusa: IS300h
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: BoomirPL »

Gdyby ktoś chciał to mam jeszcze nieużywanego takiego boxa (wersja z knobem):
https://pl.aliexpress.com/item/40006627 ... pt=glo2pol
A ile Kolega sobie życzy za tego boxa do wersji z knobem ? 

Czy z tym boxem działa normalnie to obrotowe menu samochodu tzn. konfiguracja, info, pojazd itp ?
 
 
kucol
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2023, o 19:40
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: kucol »

BoomirPL pisze: 4 paź 2023, o 12:58
Gdyby ktoś chciał to mam jeszcze nieużywanego takiego boxa (wersja z knobem):
https://pl.aliexpress.com/item/40006627 ... pt=glo2pol
A ile Kolega sobie życzy za tego boxa do wersji z knobem ? 

Czy z tym boxem działa normalnie to obrotowe menu samochodu tzn. konfiguracja, info, pojazd itp ?
 
 

 
Wszystko działa, możesz przełączać się między menu samochodu a boxem, kamera cofania też normalnie działa.
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości