Lexus IS-F 2009 USA Warszawa

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Lexus IS-F 2009 USA Warszawa

Postprzez mateusz3233 » 9 lis 2018, o 22:08

Witam Panowie
Od jakiegoś czasu szukam isf, miałem okazje pojeździć jednym i po długich namyślach stwierdziłem, ze chce
Poszukać isf w tym dolnym przedziale cenowym wiec dość mocno skupiłem się tez na autach z USA i znalazłem wczoraj
Taki egzemplarz w Polsce za fajne pieniądze.
Auto było rozbite z przodu mam 6 zdjęć, wrzucę je lecz do końca przyszłego tygodnia mam do dyspozycji tylko telefon i ciężko mi to zrobić
Lecz zrobię to najszybciej jak tylko będę mógł. Może na forum jest ktoś komu po zdjęcia już coś będzie cislo się na język :D
Jeśli przygoda auta była tylko ta jedna z której udało mi się zdobyć zdjęcia wydaje mi się ze warto rozważyć ta opcje lecz bardzo chciałbym dowiedzieć się co myślicie o tym egzemplarzu. Link do aukcji :

https://www.olx.pl/oferta/lexus-is-is-f ... oNAJe.html

VIN : JTHBP262495005810

Co do samego auta większość informacji, cen części udało mi się znaleźć informacje ale nigdzie nie ma nic o skrzyni biegów która jest montowana w isf. Symbol to tl-80sn ale to wszystko co udało mi się dowiedzieć ani awaryjność ani ceny napraw czy kupna używanej na pewno ktoś z Was wie coś o tej skrzyni.
Dzięki za pomoc i pozdrawiam
mateusz3233
Nowy lex user

Model Lexusa: Isf

Powrót do Lexus IS