szukam Lexa Warszawa i okolice

Informacje które warto wiedzieć przed kupowaniem Lexusa.

szukam Lexa Warszawa i okolice

Postprzez andrzej_ryba » 26 lis 2018, o 10:18

Dzień dobry,

od dłuższego czasu zastanawiam się nad kolejnym autem i wybór padł na Lexa LS460. Do tej pory miałem tylko auta z salonu albo poleasingowe czyli ze sprawdzona historia. Niestety Lexusa nowego nie kupię :( Szukam auta do 80 tys pln, przy czym może to być i auto za 50 jak i 80... rocznik też nie aż tak istotny... wstukałem w otomoto i w pobliżu Warszawy wyskoczyło mi tylko 6 sztuk i niestety chyba wszystkie komisowe....

czym sie sugerować? w komisach wiadomo jak jest, i tak oszukają, więc jak dać się jak najmniej oszukać?

czy ktoś z Was oglądał tego Lexa
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls-prestige-bardzo-bogato-doposazona-limuzyna-ID6Bw2cB.html#41b71fd648

wiem ze nie warto kierować się ceną, ale ten długo juz stoi u handlarza i może zejdzie z ceny... czy też może jest tak że jak długo stoi to jakiś ulep? sprawdzałem trochę po necie i wychodzi że to jakiś chłopaczek sprzedaje co dorabia sobie rozworząc pizze czy jakoś tak...na gumtree się oferuje...dodatkowo swoje bmw sprzedawał przez warsztat auto-jagielska...
czy to auto znane na forum jest?
andrzej_ryba
Nowy lex user

Model Lexusa: szukam

Powrót do Kupujemy Lexusa