GS450h MkIV Bolączki i wady fabryczne

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
mariuszelectro
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 28 paź 2013, o 16:42
Model Lexusa: Gs450h/Is250
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: GS450h MkIV Bolączki i wady fabryczne

Post autor: mariuszelectro »

Cześć, mam GS od początku 2014 r wersja 450H comfort. przebieg 80 tys km.

Żadnych napraw nie było.

Ale:

Są skrzypienia tapicerki (niestety) może zabiorę się za to niebawem (okolice schowka, choć to nie sam schowek), jak będę montować Carplay.
Coś się stało z siedzeniem, uciska mnie lekko, choć serwis twierdzi iż jest OK, moja d...pa twierdzi inaczej.
Chyba się coś wysiedziało.
Moim zdaniem coś jest nie tak z układem kierowniczym (serwis kopał i nic nie znalazł, ani nie potwierdził usterki)
Mianowicie przy mikrokorektach kierunku jazdy z lewo na wprost na wprost, lub wychodzeniu z lekkiego łuku w tym samym kierunku.
Odczuwam mikro skok na kierownicy przy powrocie do jazdy na wprost, Jest to irytujące i kiedyś tego nie było.
Co gorsza problem ten nie zawsze występuje, a wręcz rzadko.....I nie jestem w stanie tego pokazać - odtworzyć.
Stawiam na problem ze wspomaganiem......
W żadnym innym aucie tego nie doświadczam.
Poza tym bezawaryjnie.

Jeżeli auto pasuje charakterem wyglądem osiągami to tylko brać ...... :ok:
mariuszelectro
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 28 paź 2013, o 16:42
Model Lexusa: Gs450h/Is250
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: GS450h MkIV Bolączki i wady fabryczne

Post autor: mariuszelectro »

ledziu pisze:Mój kolega po zaje ...udanych bmw (nowych) kupił gs450h jeździ bardzo intensywnie teraz ma już coś koło 200k.km. (od nowości) usterek poważnych 0, teraz coś stało się z siedziskiem fotela ja tego nie czuje ale on twierdzi że jest źle.
Potwierdzam iż fotel kierowcy stał,się niewygody i dupa boli......
Auto ma 70 tys km :szok:
To pierwszy przypadek auta (a miałem ich z 10) w którym coś takiego występuje, jak kolega rozwiązał problem ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości