Lexus GS430 MKIII

Dział sprzedaży samochodów

Lexus GS430 MKIII

Postprzez focusgr » 10 lis 2019, o 14:13

Witam.
Z uwagi na możliwość wykupu samochodu służbowego pomyślałem o sprzedaży swojego lexusa, a więc do sprzedaży jest:

Lexus GS430 mkIII
Rocznik 2005, pierwsza rejestracja w Szwecji 2006.
Aktualny przebieg 186 tys km.
Samochód w 100% bezwypadkowy, wszystkie elementy w oryginalnym lakierze, wszystkie szyby w oryginale.
Wersja europejska, sprowadzony przeze mnie ze Szwecji. Kupiony bezpośrednio od ostatniego właściciela we wrześniu 2018r.
Samochód był cały czas serwisowany w ASO Toyoty i Lexusa. Od właściciela dostałem kompletną dokumentację serwisową, wraz z całym plikiem faktur. Ostatni duży serwis w wymianą rozrządu był zrobiony w Szwecji przy przebiegu 150 tys km. Auto kupiłem z przebiegiem 159 tys km aktualnie na liczniku 186 tys km. Po zakupie, wymieniłem w ASO Lexusa w Poznaniu olej w skrzyni biegów wraz z filtrem. Olej wymieniany co 10 tys km (Millers 5W30). Przy przebiegu 160 tys km założyłem instalację gazową (sterownik Stag Q-box, reduktor KME Gold GT, wtryski Baracuda, butla w miejscu koła zapasowego, wlew paliwa pod klapką wlewu benzyny). Regularny serwis instalacji, zawsze z jazdą próbną i komputerowym dostrojeniem w trakcie jazdy co 10 tys km. Instalacja na gwarancji do listopada 2020r. Do zbiornika wchodzi 54 l gazu i auto przejeżdża na tym około 380 km. Przy przebiegu około 170 tys wymieniłem komplet tarcz i klocków hamulcowych z przodu (tylne były wymienione przed zakupem w Szwecji) oraz komplet świec zapłonowych (kupione w ASO). Zmienione zostały także dwa tylne tłumiki na przelotowe kwasówki w firmie MG Motorsport za kwotę 3800 zł. Przy 180 tys km wymieniłem tylne sprężyny na mocniejsze od hybrydy, z uwagi na obciążenie butlą, oraz przy okazji tylne amortyzatory. Oczywiście sprężyny i amortyzatory kupione w ASO Lexus. Na wszystkie inwestycje posiadam oczywiście faktury. Po zakupie auta, kupiłem do niego 2 komplety nowych opon, letnie Hankook Evo i zimowe Yokohama W-drive V905 oraz komplet oryginalnych nowych felg lexusa model G-spider. Ceny nawet nie będę podawał ale tanio nie było. Obydwa komplety kół 18 cali, widoczne na zdjęciu. Samochód poza szyberdachem posiada pełne wyposażenie Z ważniejszych rzeczy: jasno szara tapicerka skórzana, elementy wykończenia z ciemnego drewna, tempomat aktywny z radarem, nagłośnienie Mark&Levinson z subwooferem i wzmacniaczem w bagażniku, podgrzewane i wentylowane fotele przednie, oba z pamięcią ustawień i pełną elektryczną regulacją, pełen zestaw poduszek powietrznych w tym kolanowe kierowcy i pasażera i boczne tylne. Stan samochodu bardzo dobry jak na swój wiek. Bez rdzy, bez luzów, działa wszystko co jest zamontowane. Zapomniałem dodać, że jest także fabryczny odpinany hak holowniczy oraz oryginalne belki dachowe do montażu boxu, lub bagażników rowerowych kupione przeze mnie nowe w ASO. Używane dwa razy w wakacje.
Więcej lepszej jakości zdjęć mogę wysłać na maila.

Cena wywoławcza 60 tys.
Bez letnich kół (G-spider) 56 tys.

https://allegro.pl/ogloszenie/lexus-gs- ... 8668060244

Tel kontaktowy 501 681 690 WLKP
Załączniki
IMG_2512.jpg
IMG_2512.jpg (124.69 KiB) Przeglądane 258 razy
lex 6.JPG
lex 6.JPG (110.94 KiB) Przeglądane 260 razy
lex 5.JPG
lex 5.JPG (88.85 KiB) Przeglądane 260 razy
focusgr