LPG do Lexusa RC350 lub RCF ?

Wszystko o instalacjach gazowych
ODPOWIEDZ
Lukasz Lysy
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, o 23:08
Model Lexusa: RC350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

LPG do Lexusa RC350 lub RCF ?

Post autor: Lukasz Lysy »

Witam,
niestety nie znalazłem nic na temat LPG w Lexusach RC, jeżeli temat został załozony w niepoprawnym miejscu, proszę o jego przeniesienie.

Czy ma sens zakładanie instalacji LPG do Lexusa RC 350 biorąc pod uwagę, że ma wtrysk posredni oraz bezpośredni ? Silnik prawdopodobnie 2GR-FSE.
Z tego co wiem, jest taka możliwość, ale czy te silniki lubią gaz? Czy może odpuścic sobie ten temat? Jedyną wycene jaką dostałem to system dualnego Symbio firmy Lpgtech w cenie ok 6900 (wyjdzie jakies 5,5 tys biorąc pod uwagę to, że nie zapłace VATu).
Chciałbym, aby ktoś bardziej doswiadczony doradził mi czy gra jest warta świeczki biorąc pod uwagę ten silnik, ewentualne naprawy silnika (jeżeli gaz może miec na nie wpływ) oraz przebieg ok 15 000 rocznie.

Kolejne pytanie to gaz w RCF 5.0 (silnik 2UR-GSE najprawdopodobniej), czy ma to jakikolwiek sens?

Odpwoiedzi w stylu masz 150-200 tys na auto, wiec powinienes miec tez na paliwo, proszę sobie darować...
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości