NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Krzysztofus250h
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2024, o 12:59
Model Lexusa: Ux250h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: Krzysztofus250h »

lexus47 pisze: 28 sty 2024, o 11:06 Witam forumowiczów. Jak zauważyłem że niechętnie ludzie się dzielą wiedzą i doświadczeniami z innymi. A po to chyba są takie fora.
W temacie polskiego menu , radia z pełną skalą , nawigacją i polskimi komunikatami. posiadam lexusa nx 300h z 2019r.z rynku USA Od wczorajszego wieczora mój lexus rozumie po polsku i mówi do mnie po polsku. Menu po polsku , nawigacja europa i polska, radio w pełnym zakresie ,wybieranie głosowe też po polsku. pracuję jeszcze nad wyświetlaczem pomiędzy zegarami i nad stopniami celsiusza w panelu klimy, ale to też do zrobienia. narazie koszt (nie licząc własnego czasu to 1400 PLN

 
Czy jest szansa zmiany języka na PL w ux250h usa 2020 ?(wystarczy radio i stopnie)
 
 
jacekchicago47
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 9 lis 2022, o 14:36
Model Lexusa: NX300H
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: jacekchicago47 »

Witam. Szukam kontaktu w sprawie przeprogramowania mojego Lexusa NX 300h wersja USA 2019 w zakresie nawigacji na mapy Europy i ewentualnie wgrania polskiego menu. Są na forum optymistyczne wiadomości w tej sprawie. Proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości