Page 1 of 1
Korek, chłodnica
Posted: 15 Mar 2021, o 22:45
by Seba81
Witam mam taki dylemat ,niedawno zauważyłem że czasem wyrzuca mi delikatnie płyń, temperatura silnika ok a wąż górny wogle niemiał ciśnienia, byl bardzo mieki więc wymieniłem Korek na nowy i teras jest pytanie ,teras przewód jest dość twardy ,rozumiem że w układzie powinno być 1.1 bar
Re: Korek, chłodnica
Posted: 17 Mar 2021, o 00:35
by Preket
1.1 lub 0.9 w zaleznosci od modelu
Re: Korek, chłodnica
Posted: 17 Mar 2021, o 07:52
by gmiter
Normalne, przewody mają być lekko twarde. Układ działa na wyższym cisnieniu.
Re: Korek, chłodnica
Posted: 17 Mar 2021, o 08:25
by Seba81
Witam ja zmieniałem na taki jak miałem 1.1 bar ,tak przypuszczałem że przewody muszą być napięte ale musiałem mieć pewność, poprostu miałem złe doświadczenia z innymi markami .....ok więc niemusze się niczego obawiać ,dzięki za odpowiedź.