Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

miru54 pisze:Nie wiem kto kupuje samochód za 300 tys. i liczy ile zaoszczędzi na zużyciu paliwa? Jakieś 20 lat temu mój znajomy kupił Audi A8 i pytam " Ile to pali, a on mówi ile się wleje." , więc po co ta czcza dyskusja. Ja uważam że powinno się kupować taki na jaki mnie stać go utrzymać.
W takim raze po co sprzedaja nowe A8 w kilku wersjach silnikowych od 3.0 tdi do 4.0 V8? Wg twojego toku myslenia powinna byc tylko 1 wersja V8 i tyle bo przeciez bez znaczenia ile to pali bo kazda wersja kosztuje grubo ponad 400 tys zl bez wzgledu czy diesel czy benzyna.
ABN
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2022, o 19:41
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: centralna

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: ABN »

Kto chce i ma kase to kupuje plug i do tego bierze koła 20" z oponami RFT a potem jest zdziwiony dyskomfortem jazdy i tym, że ma porysowane felgi.
Co ciekawe auta testowe przyszły na zwykłym ogumieniu ( jak widać nie chcą zniechęcać klienta do wymarzonego zestawu pakietów design + tazuna )
bomsight22
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2022, o 20:07
Model Lexusa: brak
Skąd:: krotoszyn
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: bomsight22 »

W podstawowej wersji NX 350 nie ma odpalania auta z przycisku ? Dobrze widzę, że trzeba dokupić pakiet za 12 tyś ?
miru54
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 18 cze 2019, o 13:13
Model Lexusa: UX 250h, NX 450h+
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: miru54 »

Ja tylko twierdzę że jeżeli ktoś liczy na niskie spalanie swojego samochodu to niech kupi Toyote Aygo lub inny podobny.
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1356
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

bomsight22 pisze:W podstawowej wersji NX 350 nie ma odpalania auta z przycisku ? Dobrze widzę, że trzeba dokupić pakiet za 12 tyś ?
Masz odpalanie z przycisku. Dostep do auta masz tylko za pokoca pilota.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1356
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

miru54 pisze:Ja tylko twierdzę że jeżeli ktoś liczy na niskie spalanie swojego samochodu to niech kupi Toyote Aygo lub inny podobny.
Camry spali mniej niz Aygo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ktosiek20
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2022, o 22:06
Model Lexusa: NX
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: ktosiek20 »

Witam,

Przepraszam za pewnie głupie pytanie, ale jestem totalnie nowy jeśli chodzi o Lexusa. Czemu wersja F-Sport oraz OMOTENASHI kosztują tyle samo, mimo, że OMOTENASHI jest według cennika bogatsza o kilka elementów? Oraz jakiego spalania i zasięgu można właściwie oczekiwać w NX 350h? Jeżdże dużo w trasy po autostradach i obawiam się, że auto będzie paliło po 10 litrów, a przy niewielkim baku - daje to raczej mały zasięg.

Dodam, że obecnie mam diesl'a i spokojnie mogę robić na jednym tankowaniu ponad 1000 km....

Czy Lexus w ogóle nie posiada podgrzewania przedniej szyby, albo ogrzewania postojowego?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1356
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

ktosiek20 pisze:Witam,

Przepraszam za pewnie głupie pytanie, ale jestem totalnie nowy jeśli chodzi o Lexusa. Czemu wersja F-Sport oraz OMOTENASHI kosztują tyle samo, mimo, że OMOTENASHI jest według cennika bogatsza o kilka elementów? Oraz jakiego spalania i zasięgu można właściwie oczekiwać w NX 350h? Jeżdże dużo w trasy po autostradach i obawiam się, że auto będzie paliło po 10 litrów, a przy niewielkim baku - daje to raczej mały zasięg.

Dodam, że obecnie mam diesl'a i spokojnie mogę robić na jednym tankowaniu ponad 1000 km....

Czy Lexus w ogóle nie posiada podgrzewania przedniej szyby, albo ogrzewania postojowego?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
F-Sport to taki SLine w Audi i czy Selection w Toyocie. Placisz glownie za design. Masz kilka znaczkow, utwardzone zawieszenie, inny kolor lusterek itd.

Spalanie po autostradach obstawiam na 8-10 litrow. Bak to 55litrow. Wiec zasieg okolo 500km.

Diesla pewnie masz kombi albo sedana jesli robisz 1000km. Suv z dieslem tez spali 8 albo i lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1356
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Moglby sie jeszcze ktos pochwalic jaka dostaliscie wycene na Prestige plus Design plus Tazuna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lewsey 89
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 13 sty 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Lewsey 89 »

Jeśli jeździsz głównie po autostradach i oczekujesz dużego zasięgu oraz komfortu jazdy przy prędkościach 140 i powyżej to NX raczej Cię rozczaruje. Jeśli myślisz o Lexusie to być może ES. W Twoim przypadku nie lepiej pozostać przy dieslu? Może E220d 4matic?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości