Roleta/blenda tylnej szyby..?

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Tony_Stark
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 30 sty 2017, o 04:21
Model Lexusa: 1G-FE/MT
Skąd:: ETM
Kontakt:

Roleta/blenda tylnej szyby..?

Post autor: Tony_Stark »

Cześć. Czy w IS I gen sedan było coś takiego jako roleta/blenda tylnej szyby? Zastanawiam się jak zabezpieczyć się przed odbiciem świateł w lusterkach i ogólnie chce zaciemnić nieco kanapę, bo ori wyglada jak akwarium… :cenzura:
Zawsze mogę okleić szyby, ale obawiam się, że po kilku gorących latach folia odparzy się i zrobią się bąble.
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Roleta/blenda tylnej szyby..?

Post autor: ledziu »

:pala:
Tony_Stark pisze:Cześć. Czy w IS I gen sedan było coś takiego jako roleta/blenda tylnej szyby? Zastanawiam się jak zabezpieczyć się przed odbiciem świateł w lusterkach i ogólnie chce zaciemnić nieco kanapę, bo ori wyglada jak akwarium… :cenzura:
Zawsze mogę okleić szyby, ale obawiam się, że po kilku gorących latach folia odparzy się i zrobią się bąble.
Zapodaj folie te firaneczki pasują bardziej do starej Łady na rosyjskich blachach :biggrin2:
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Roleta/blenda tylnej szyby..?

Post autor: Nemo 77 »

Jak bardzo Ci to doskwiera to oklej szyby i tyle.Nawet najsłabszą folią.Jak zrobi to ktoś kto się zna to szybciej sprzedasz samochód niż odejdzie folia.Gdyby jednak coś się działo to za kilka lat zerwiesz starą folię zainwestujesz kosmiczne 300zł i będziesz miał nówkę. W GS mam roletę i rzadko z niej korzystam.
cooper69
Lex user
Posty: 230
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: Roleta/blenda tylnej szyby..?

Post autor: cooper69 »

Ja bym zamiast folii (mam innego producenta już w kolejnym aucie - nie były jeszcze wtedy dostępne w PL) rozważył takie przyciemnienie.
Nasz producent (wiem, że ma do GS mk3).
Mają niezaprzeczalne zalety nad foliowaniem:
- opuszczasz szybę i dalej jest przyciemnione i chroni przed robalami (bardzo przydatne przy mniejszych dzieciach)
- jak jest ciemno, szaro i ponuro zdejmujesz i widzisz dużo lepiej np. w lusterku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości