Jak zdjąć podsufitkę

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: Jak zdjąć podsufitkę

Post autor: stachulex »

IgoR_KilleR pisze:Bezproblemowo wyciągnąłem podsufitkę w jakieś pół godziny, prosta i przyjemna robota. Za 250zł to mógłbym robić to na okrągło :)
wyjmowales fotel czy wyszla bez problemu?
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Jak zdjąć podsufitkę

Post autor: andrej7 »

To jak już jest na wierzchu to obszywaj czarną skórką i na środku białe logo :LEXUS: :D
Mógłbyś wrzucić opis z fotkami do Zrób to sam, na pewno by mi się przydał. :biggrin2:
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
IgoR_KilleR
Lex user
Posty: 262
Rejestracja: 3 paź 2010, o 10:00
Model Lexusa: Is 200
Kontakt:

Re: Jak zdjąć podsufitkę

Post autor: IgoR_KilleR »

andrej7 pisze:To jak już jest na wierzchu to obszywaj czarną skórką i na środku białe logo :LEXUS: :D
Mógłbyś wrzucić opis z fotkami do Zrób to sam, na pewno by mi się przydał. :biggrin2:
Pomyślę o tym jak będę zakładał z powrotem. Jednak jest to takie proste... słuchajcie, żadnych foteli nic nie trzeba było wyjmować, tylko przednie słupki zdemontowałem i wszystkie akcesoria - osłony słoneczne, lusterko, lampki oraz 2 takie okrągłe bolce przy tylnej szybie. Słupki środkowe i tylne wystarczyło poluzować i odgiąć, naprawdę prosta robota, teraz jakbym to robił, to pewnie w 5 minut bym dał radę. Trzeba uważać jedynie przy zdejmowaniu środkowej lampki, osłona żarówki out i pod nią znajdują się z 2 śrubki które trzeba odkręcić.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: Jak zdjąć podsufitkę

Post autor: tomek808 »

panowie czy ktoś wie jak odczepić przewody od instalacji w podsufitce w sportcross ?bo podsufitka ładnie zeszła ale tej instalacji nie wiem jak odłaczyć nie ma zadnej kostki ..ciąć przewody a pożniej lutować? kable schodzą po lewym słupku ale kostki nie widzę
Awatar użytkownika
brat_z
Lex user
Posty: 263
Rejestracja: 26 lut 2015, o 15:56
Model Lexusa: is200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak zdjąć podsufitkę

Post autor: brat_z »

tomek808 pisze:panowie czy ktoś wie jak odczepić przewody od instalacji w podsufitce w sportcross ?bo podsufitka ładnie zeszła ale tej instalacji nie wiem jak odłaczyć nie ma zadnej kostki ..ciąć przewody a pożniej lutować? kable schodzą po lewym słupku ale kostki nie widzę
Ja nie szukałem kostki tylko odciąłem i zrobiłem ładna kostkę na przyszłość która chowa się w słupku:)
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: Jak zdjąć podsufitkę

Post autor: tomek808 »

to ja też tak zrobię ..dzięki za podpowiedz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość