Delikatne plastiki boczków drzwi

Problemy dotyczące modelu NX
ODPOWIEDZ
amateeo
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 17:03
Model Lexusa: nx300
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Delikatne plastiki boczków drzwi

Post autor: amateeo »

Jestem użytkownikiem nx300 z 2020 roku, aktualnie około 25tys przebiegu. Jestem bardzo rozczarowany jakością plastików boczków drzwi. Niby premium itp a rysują się od „patrzenia” -zwłaszcza przy uchwytach do zamykania drzwi. Z tylu jeżdżą dzieciaki, oczywiście ze to dodatkowy czynnik wpływający na powstawanie małych rys ale tak czy inaczej to bardzo irytujące.
Czy ktoś ma podobny problem? Można temu jakoś zaradzić? Auto jest oczywiście na gwarancji, wiadomo ze to tzw zużycie wynikające z eksploatacji ale tak czy inaczej w premium bym się spodziewał czegoś lepszego.
Pijanek
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 8 lut 2021, o 20:41
Model Lexusa: NX300H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Delikatne plastiki boczków drzwi

Post autor: Pijanek »

Chodzi o to miękkie wykończenie? Rysy maskowałem u siebie Plakiem (nawet skutecznie), ale w studiu detailingu powiedzieli, że nie można z tym przesadzać bo spray sie nawarstwi i będzie trzeba to jakoś zmyć. Pytałem czy można to czymś zabezpieczyć, ale powiedzieli, że z tym materiałem niewiele można zrobić. Nałożyli jakiś płyn do tworzyw, ale bardziej żeby poprawić wyglad, niż zabezpieczyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości