Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
ODPOWIEDZ
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: Ghotti »

Mam u siebie brązową skórę i po prawie roku jest trochę wyblakła na siedziskach, muszę ją w kwietniu wyczyścić i zabezpieczyć bo nie robiłem. Nie chodzi o dzieci po prostu taki urok na białej to już w ogóle będzie słabo :D zabezpiecz od razu będzie z bani na pół roku
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
lonek_rwl
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2023, o 14:13
Model Lexusa: RX 450h+
Skąd:: Rewal
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: lonek_rwl »

Ghotti pisze: 27 mar 2024, o 11:04 Mam u siebie brązową skórę i po prawie roku jest trochę wyblakła na siedziskach, muszę ją w kwietniu wyczyścić i zabezpieczyć bo nie robiłem. Nie chodzi o dzieci po prostu taki urok na białej to już w ogóle będzie słabo :D zabezpiecz od razu będzie z bani na pół roku

 
Okeeej. A czym to się robi??
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: Ghotti »

350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Grzesio_b
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2024, o 22:11
Model Lexusa: RX 450h+
Skąd:: Dąbrowa
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: Grzesio_b »

Czekam na nowego RX-a 450h+. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć, czy dołączona w komplecie ładowarka 230V pracuje z falownikami OFF-grid. Mam instalację fotowoltaiczną odseparowaną od sieci energetycznej i chciałbym z niej ładować plugina i w tym celu przygotować odpowiednie gniazdo ładowania. Czy takie gniazdo musi posiadać uziemienie ?
lonek_rwl
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2023, o 14:13
Model Lexusa: RX 450h+
Skąd:: Rewal
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: lonek_rwl »

Grzesio_b pisze:Czekam na nowego RX-a 450h+. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć, czy dołączona w komplecie ładowarka 230V pracuje z falownikami OFF-grid. Mam instalację fotowoltaiczną odseparowaną od sieci energetycznej i chciałbym z niej ładować plugina i w tym celu przygotować odpowiednie gniazdo ładowania. Czy takie gniazdo musi posiadać uziemienie ?
A jak to sprawdzić? Mogę Ci zrobić fotki ładowarki, naklejki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Grzesio_b
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2024, o 22:11
Model Lexusa: RX 450h+
Skąd:: Dąbrowa
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: Grzesio_b »

Jakbyś mógł to podaj mi tylko jakie natężenie prądu ma ta ładowarka. Spotkałem się z informacją że 16A ale też że 10A.

Czy działa z off gridem dowiem się dopiero po podpięciu u siebie. Pod względem parametrów mój OFF grid daje na pewno stabilniejszy prąd niż ten podawany z sieci (napięcie w przedziale 229-231 przy pełnym sinusie). Wymagająca elektronika działa bez zastrzeżeń. Czytając kiedyś na temat różnych ładowarek w różnych samochodach spotkałem się z informacjami, że nie z każdego gniazdka ładowarka się uruchomi. Lexus pisze że ze "zwykłego" gniazdka naładuję. Stąd moje pytanie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z podpięciem pod OFFGrida ładowarek w Lexusie (takie "zwykłe" niezwykłe gniazdko) . Chociaż jeśli to jest tylko 10A to i tak pewnie zmienię na coś mocniejszego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości