Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
Marslo
Lex user
Posty: 129
Rejestracja: 9 paź 2022, o 15:22
Model Lexusa: RX 450h+ , NX 450h+
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: Marslo »

Ciesze, sie, ze doszedles do wyjasnienia, ktore Ci odpowiada i pozwala spac spokojnie;)
Jak juz pisalem dla mnie to ciekawostka, ktora nie ma wiekszego znaczenia. Jedna, dwie dziesiate czy nawet
pol sekundy, jakie to ma znaczenie w przypadku auta klasy Lexusa, ktory nigdy nie srubowal parametrow „ sportowych”? Jak ktos chce sportowego , hybrydowego SUV tej klasy to patrzy na BMW xdrive 50e ( przyspieszenie ponizej 5 s do 100 km/h i prawie 500 kM mocy) czy na Porsche Cayenne hybrid.
Z pewnoscia autor testu bedzie Ci wdzieczny jesli go oswiecisz , podobnie jak nas wszystkich tutaj.
Zreszta uczciwie o roznicach w ogumieniu w obu autach napisal i czytajac test zwrocilem na to uwage. Wg niego oba auta byly na oponach „all seasons”, byc moze nie byl precyzyjny.
Pozwolisz, ze uwage o „podbijaniu ego” litosciwie pomine;)
EOT z mojej strony.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
surgi
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2024, o 20:33
Model Lexusa: RX500
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: surgi »

To nie ja przez kilka postów podijam sobie ego pisząc mój RX450+ jest szybszy niż RX500h ( co nie jest prawdą ). Zanim zechesz kogoś oświecić swoją ,,prawdą'' sprawdź jaka jest rzeczywistość i nie ośmieszaj się na forum na któym są uzytkownicy zanjący się na motoryzacji ( nie trzeba im tłumaczyć oczywistych faktów jak wpywa na osiągi samochodu opona całoroczna vs letnia ).
Chcesz wierzyć że Twój Lexus jest the best - Twoja sprawa ( wiara góry przenosi ). I wyluzuj trochę.
EOT z mojej strony.
lonek_rwl
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2023, o 14:13
Model Lexusa: RX 450h+
Skąd:: Rewal
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: lonek_rwl »

Odebrałem w końcu RXa 450h+.
Zamówiony w połowie grudnia, wybrany ze stocka ale i tak do marca czekaliśmy (bo domówiłem hak?).

Nie zdawałem sobie sprawy jaki to jest przeskok cywilizacyjny przesiąść się z Grand Cherokee do RXa. Sama świadomość że w końcu będę miał auto, w którym nic się nie zepsuje mnie cieszy

Od 2015 mamy też Infiniti Q50 i po 9 latach z amerykańcem i japońcem wiedzieliśmy ze zostajemy w Japonii.

Leks z salonu pojechał prosto na dechroming. Wrzucę fotkę jak odbierzemy gotowe auto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
surgi
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 25 lut 2024, o 20:33
Model Lexusa: RX500
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: surgi »

Gratulacje.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: Ghotti »

lonek_rwl pisze: 16 mar 2024, o 09:58 Odebrałem w końcu RXa 450h+.
Zamówiony w połowie grudnia, wybrany ze stocka ale i tak do marca czekaliśmy (bo domówiłem hak?).

Nie zdawałem sobie sprawy jaki to jest przeskok cywilizacyjny przesiąść się z Grand Cherokee do RXa. Sama świadomość że w końcu będę miał auto, w którym nic się nie zepsuje mnie cieszy Obrazek

Od 2015 mamy też Infiniti Q50 i po 9 latach z amerykańcem i japońcem wiedzieliśmy ze zostajemy w Japonii.

Leks z salonu pojechał prosto na dechroming. Wrzucę fotkę jak odbierzemy gotowe auto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
kolor?
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
lonek_rwl
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2023, o 14:13
Model Lexusa: RX 450h+
Skąd:: Rewal
Kontakt:

Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: lonek_rwl »

Sorry że tak późno.
Pojechaliśmy do salonu zamówić RXa w F Sporcie byleby nie biały.
Byliśmy tak konsekwentni że zamówiliśmy biało biały z białym wnętrzem, pakiet F Sport, pakiet Tech, Panorama dach - no i padło na tego.
Cena w promocji rocznik 2023.

Auto z salonu pojechało na dechroming - oklejone na czarno elementy zderzaków, ramki okien i elementy w lusterkach.
Dodatkowo zabezpieczony przód auta przeźroczystą folią PPF.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: legato97 »

Ładnie się prezentuje. Gratulacje.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: Ghotti »

Ładny ale współczuję białego środka ;)
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
bartlomiej1
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2024, o 19:44
Model Lexusa: nx300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: bartlomiej1 »

lonek czym możesz podesłać informacje gdzie robiłeś dechroming ? 
lonek_rwl
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2023, o 14:13
Model Lexusa: RX 450h+
Skąd:: Rewal
Kontakt:

Re: Zakup nowego lexusa RX 450 h+

Post autor: lonek_rwl »

Ghotti pisze: 26 mar 2024, o 15:24 Ładny ale współczuję białego środka ;)

 
Haha - dokładnie to samo powiedział mój Ojciec :)
bartlomiej1 pisze: 26 mar 2024, o 15:45 lonek czym możesz podesłać informacje gdzie robiłeś dechroming ?

 
 Oczywiście - Falcon Design w Nowogardzie. Nie wiem skąd jesteś ale jak z Zachodniopomorskiego to warto do nich specjalnie się wybrać. To moje trzecie oklejane auto i tym razem robota wygląda jak fabryka.
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości