Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Aditren
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 17 lut 2024, o 11:37
Model Lexusa: Nx350h
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Aditren »

No i to jest odpowiedź a kiedy dostałeś VIN?
Po zmianie na Mszczonow kiedy dostałeś wiadomość że jest w salonie?’
Zmiana na Mszczonow to prawda że jak pojawi się szara linia do salonu to znaczy że jest w realizacji transportu?
qbasob
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 17 sty 2024, o 15:03
Model Lexusa: LBX
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: qbasob »

Podobno jak Mszczonów z powrotem zmienia się na poprzednią miejscowość, to znaczy że wyjechał do dealera. U mnie to się sprawdziło: po ponad tygodniu stania w Mszczonowie wskoczył mi z powrotem Wismar, a następnego dnia zadzwonił sprzedawca, że samochód do nich dojechał. Wtedy też poznałem VIN, bo był na fakturze i na ofercie ubezpieczenia od dealera, które dostałem na maila.
Zamówiony: 17.07.2023
Przetwarzanie zamówienia: 23.12.2023
Produkcja: 15.01.2024
Opuścił fabrykę: 30.01.2024
W transporcie: 19.03.2024
U dealera: 10.04.2024
Anda85
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2024, o 11:03
Model Lexusa: N
Skąd:: Września
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Anda85 »

Dziękuję za info, jest nadzieja😉
Amikoder
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 paź 2023, o 12:52
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Amikoder »

qbasob pisze: 13 kwie 2024, o 23:14 Podobno jak Mszczonów z powrotem zmienia się na poprzednią miejscowość, to znaczy że wyjechał do dealera. U mnie to się sprawdziło: po ponad tygodniu stania w Mszczonowie wskoczył mi z powrotem Wismar, a następnego dnia zadzwonił sprzedawca, że samochód do nich dojechał. Wtedy też poznałem VIN, bo był na fakturze i na ofercie ubezpieczenia od dealera, które dostałem na maila.

 
Tak samo było u mnie. Auto stało sobie w Mszczonowie, potem ruszyło (wróciło) do Zeebrugge, a na koniec objawiło się u dealera. VIN w aplikacji wklepałem sam dodając auto po tym, jak został wskazany w ofercie ubezpieczenia. Aplikacja śledząca to porażka, za to aplikacja Lexus Link+ działa całkiem poprawnie.
In thrust we trust!
Jezyk
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2024, o 13:01
Model Lexusa: nx
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Jezyk »

Ja chyba zawczęściej się ucieszyłem... Zmienił się status o jedno pole niżej tak jak w załączonym obrazku. Myślałem ze dostał do Belgii a to chyba oznacza, że dopiero opuścił fabrykę. Od stycznia do 12.04 ( tego piątku - zmienił się status) był tak długo produkowany ? Rozumiem, że w związku z powyższym auta mogę się spodziewać najwcześniej za 2-3 msc ? Obrazek
Amikoder
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 paź 2023, o 12:52
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Amikoder »

Produkcja to 2-3 tygodnie. Potem oczekiwanie na załadunek na statek i rejs do Europy. Ja tam myślę, że raczej właśnie dopłynął/dopływa do Zeebrugge.
In thrust we trust!
Jezyk
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2024, o 13:01
Model Lexusa: nx
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Jezyk »

Amikoder pisze:Produkcja to 2-3 tygodnie. Potem oczekiwanie na załadunek na statek i rejs do Europy. Ja tam myślę, że raczej właśnie dopłynął/dopływa do Zeebrugge.
Dzięki ;) Z czasu, który upłynął było by to właśnie logiczne i też tak pomyślałem. Z tej świadomość natomiast wytracił mnie email od LexusPoland o treści:
"Twój Lexus NX właśnie opuścił naszą fabrykę i jest w drodze do Twojego Dilera. W międzyczasie zachęcamy do odwiedzenia portalu Mój Lexus, w którym znajdziesz interesujące i przydatne informacje, na temat Twojego nowego samochodu."
qbasob
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 17 sty 2024, o 15:03
Model Lexusa: LBX
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: qbasob »

Nie przejmuj się tymi opisami i automatycznymi mailami od Lexusa, one potrafią tylko wprowadzać w błąd, nikt tam o nie nie dba.
Na twoim zrzucie widać, że jest w Zeebrugge (czarne kółko z czarną kropką to w aplikacji "Lexus Link" aktualny krok, w aplikacji "Lexus Link +" to byłby krok oznaczony na szaro, a poprzednie byłyby na zielono).
Zamówiony: 17.07.2023
Przetwarzanie zamówienia: 23.12.2023
Produkcja: 15.01.2024
Opuścił fabrykę: 30.01.2024
W transporcie: 19.03.2024
U dealera: 10.04.2024
Anda85
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2024, o 11:03
Model Lexusa: N
Skąd:: Września
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Anda85 »

Kto pisał na górze, że jak zmieni status z powrotem to za chwilę będzie u dealera:)
Jezyk
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2024, o 13:01
Model Lexusa: nx
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Produkcja, transport oraz logistyka Lexus NX 2021 ->

Post autor: Jezyk »

qbasob pisze:Nie przejmuj się tymi opisami i automatycznymi mailami od Lexusa, one potrafią tylko wprowadzać w błąd, nikt tam o nie nie dba.
Na twoim zrzucie widać, że jest w Zeebrugge (czarne kółko z czarną kropką to w aplikacji "Lexus Link" aktualny krok, w aplikacji "Lexus Link +" to byłby krok oznaczony na szaro, a poprzednie byłyby na zielono).
Dzięki;). Czyli jest na dobrej drodze. Poczekam sobie 1-1,5 msc jak sprawy się potoczą. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości