Lexus NX II Akcesoria

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
prekabik
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2022, o 09:00
Model Lexusa: UX
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: prekabik »

Ghotti pisze: 15 lut 2024, o 10:25 Pisałem z człowiekiem od tego ogłoszenia https://steelcar.com.pl/produkt/hak-hol ... -od-2022r/
2000 pln komplet założenia nic nie trzeba ciąć, na gotowo. Montuje tylko model Galia, nie znam się kompletnie

 
W porównaniu z tym produktem Aragona, to ta Galia wypada bardzo licho pod względem estetyki.
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Ghotti »

Bo jest inaczej wpinany, Galia jest wsuwana i blokowana w dziurkę :D Aragon jest wyciągany cały. Napisałem do ehaki czy cos polecają, szukam kompletnej usługi montaż + hak nie chce mi się bawić w zakup haka a potem szukanie kto go zamontuje.
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Ghotti »

Pokrętną drogą doszedłem do cen haka bez rabatów ;)

Hak holowniczy: 3129 brutto
Czujnik, aby otwierać nogą: 1600 TYSIĄĆ SZEŚCSET ZŁOTYCH :D
Wiązka 13 pin: 1600 pln

Sam materiał 6300. 1200 widocznie liczą za montaż
 
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
prekabik
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2022, o 09:00
Model Lexusa: UX
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: prekabik »

Ghotti pisze: 15 lut 2024, o 12:05 Pokrętną drogą doszedłem do cen haka bez rabatów ;)

Hak holowniczy: 3129 brutto
Czujnik, aby otwierać nogą: 1600 TYSIĄĆ SZEŚCSET ZŁOTYCH :D
Wiązka 13 pin: 1600 pln

Sam materiał 6300. 1200 widocznie liczą za montaż
 

 
Tak - dokładnie. Ja płaciłem za montaż w ASO haka do UXa (montowałem Brinka, bardzo elegancko i estetycznie wyglądający i zamontowany) 1200 zł i teraz do NXa też za tyle chcą zamontować. Jedynie można chyba się zastanowić nad tym czujnikiem do otwierania nogą, bo może lepiej mieć oryginalny w dobrze zamontowanym miejscu pod spodem, a nie tak zamontowany, że trzeba kopać nie na środku, tylko z boku. Co o tym myślicie?
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Ghotti »

Czyli, że kupujesz swoje a oni Ci tylko montują w ASO? Napisałem do ehaki polecili z Warszawy https://www.hakiwarszawa.pl/ zadzwoniłem, sprawdzają czy mogą dostać wiązkę originalną, aby utrzymać gwarancje (?)
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: Ghotti »

Galia z uniwersalną wiązką 2000
Aragon z originalna wiązka lexusa 3990
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
RafalWawa
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 8 gru 2022, o 19:25
Model Lexusa: NX 350h FSport
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: RafalWawa »

Taka sobie przygoda z wycieraczkami: zamówiłem nowe pióra wycieraczek do wymiany, a że przyszły dzień przed przeglądem to już nie zakładałem, kazałem założyć ASO. Z ASO dzwonią- nie pasują, i czy montować oryginały ( ponad 500zł!) OK, moiże i nie pasują, zdaża się, ale 500zł za wycieraczki uznałem za przesadę i nie kazałem montować. Po odbiorze samochodu następnego dnia stwierdziłem że muszę się przyjrzeć dlaczego te wycieraczki nie pasują.. wyglądają podobnie.. zdjąłem stare, faktycznie jest trochę inaczej i tam "z marszu" nie wejdzie ale... zacząłem kombinować i szybko rozpracowałem zaczep w tych nowych - wystarczyło trochę inaczej przełożyć przez zaczep i wszystko pasuje! Mechanikowi nie chciało się po prostu pomyśleć!
Gdyby więc ktoś szukał nowych piór wycieraczek - Valeo Silencio VH134 (kierowcy) i VH124 pasują (cena ok 100zł za komplet, a nie 500!), tylko są tam dwa zatrzaski ( lewy i prawy) a nie jeden jak w oryginalnych, i trzeba tylko hak przełożyć przez "ucho prawego zatrzasku i go zatrzasnąć ( do czego mechanik z ASO na Połczyńskiej w Warszawie nie doszedł...)
whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: whero »

RafalWawa pisze: 16 lut 2024, o 18:10 Taka sobie przygoda z wycieraczkami: zamówiłem nowe pióra wycieraczek do wymiany, a że przyszły dzień przed przeglądem to już nie zakładałem, kazałem założyć ASO. Z ASO dzwonią- nie pasują, i czy montować oryginały ( ponad 500zł!) OK, moiże i nie pasują, zdaża się, ale 500zł za wycieraczki uznałem za przesadę i nie kazałem montować. Po odbiorze samochodu następnego dnia stwierdziłem że muszę się przyjrzeć dlaczego te wycieraczki nie pasują.. wyglądają podobnie.. zdjąłem stare, faktycznie jest trochę inaczej i tam "z marszu" nie wejdzie ale... zacząłem kombinować i szybko rozpracowałem zaczep w tych nowych - wystarczyło trochę inaczej przełożyć przez zaczep i wszystko pasuje! Mechanikowi nie chciało się po prostu pomyśleć!
Gdyby więc ktoś szukał nowych piór wycieraczek - Valeo Silencio VH134 (kierowcy) i VH124 pasują (cena ok 100zł za komplet, a nie 500!), tylko są tam dwa zatrzaski ( lewy i prawy) a nie jeden jak w oryginalnych, i trzeba tylko hak przełożyć przez "ucho prawego zatrzasku i go zatrzasnąć ( do czego mechanik z ASO na Połczyńskiej w Warszawie nie doszedł...)

 
w lexusie wymienia się wkłady wycieraczek a nie całe wycieraczki 8521428090 8521452110 i 8521442040 na tył - i oem wychodzą taniej niż valeo ;)
 
RafalWawa
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 8 gru 2022, o 19:25
Model Lexusa: NX 350h FSport
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: RafalWawa »

whero pisze: 16 lut 2024, o 20:23
RafalWawa pisze: 16 lut 2024, o 18:10 Taka sobie przygoda z wycieraczkami: zamówiłem nowe pióra wycieraczek do wymiany, a że przyszły dzień przed przeglądem to już nie zakładałem, kazałem założyć ASO. Z ASO dzwonią- nie pasują, i czy montować oryginały ( ponad 500zł!) OK, moiże i nie pasują, zdaża się, ale 500zł za wycieraczki uznałem za przesadę i nie kazałem montować. Po odbiorze samochodu następnego dnia stwierdziłem że muszę się przyjrzeć dlaczego te wycieraczki nie pasują.. wyglądają podobnie.. zdjąłem stare, faktycznie jest trochę inaczej i tam "z marszu" nie wejdzie ale... zacząłem kombinować i szybko rozpracowałem zaczep w tych nowych - wystarczyło trochę inaczej przełożyć przez zaczep i wszystko pasuje! Mechanikowi nie chciało się po prostu pomyśleć!
Gdyby więc ktoś szukał nowych piór wycieraczek - Valeo Silencio VH134 (kierowcy) i VH124 pasują (cena ok 100zł za komplet, a nie 500!), tylko są tam dwa zatrzaski ( lewy i prawy) a nie jeden jak w oryginalnych, i trzeba tylko hak przełożyć przez "ucho prawego zatrzasku i go zatrzasnąć ( do czego mechanik z ASO na Połczyńskiej w Warszawie nie doszedł...)


 
w lexusie wymienia się wkłady wycieraczek a nie całe wycieraczki 8521428090 8521452110 i 8521442040 na tył - i oem wychodzą taniej niż valeo ;)
 

 
Rozumiem że chodzi o to co demonstruje ten Amerykanin w poniższym filmie?
https://youtu.be/SmmnlNaklXI

Ja już miałem kupione wycieraczki więc nie było sensu kombinować z samymi gumami... a te numery co podajesz to part numbers Lexusa? Z ciekawości - w jakiej cenie? No i - to kolejny hak w kierunku Lexus Wola.... powinni chyba o tym wiedzieć
 
whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lexus NX II Akcesoria

Post autor: whero »

RafalWawa pisze: 16 lut 2024, o 21:05
whero pisze: 16 lut 2024, o 20:23
RafalWawa pisze: 16 lut 2024, o 18:10 Taka sobie przygoda z wycieraczkami: zamówiłem nowe pióra wycieraczek do wymiany, a że przyszły dzień przed przeglądem to już nie zakładałem, kazałem założyć ASO. Z ASO dzwonią- nie pasują, i czy montować oryginały ( ponad 500zł!) OK, moiże i nie pasują, zdaża się, ale 500zł za wycieraczki uznałem za przesadę i nie kazałem montować. Po odbiorze samochodu następnego dnia stwierdziłem że muszę się przyjrzeć dlaczego te wycieraczki nie pasują.. wyglądają podobnie.. zdjąłem stare, faktycznie jest trochę inaczej i tam "z marszu" nie wejdzie ale... zacząłem kombinować i szybko rozpracowałem zaczep w tych nowych - wystarczyło trochę inaczej przełożyć przez zaczep i wszystko pasuje! Mechanikowi nie chciało się po prostu pomyśleć!
Gdyby więc ktoś szukał nowych piór wycieraczek - Valeo Silencio VH134 (kierowcy) i VH124 pasują (cena ok 100zł za komplet, a nie 500!), tylko są tam dwa zatrzaski ( lewy i prawy) a nie jeden jak w oryginalnych, i trzeba tylko hak przełożyć przez "ucho prawego zatrzasku i go zatrzasnąć ( do czego mechanik z ASO na Połczyńskiej w Warszawie nie doszedł...)



 
w lexusie wymienia się wkłady wycieraczek a nie całe wycieraczki [url=tel:8521428090]8521428090[/url] [url=tel:8521452110]8521452110[/url] i [url=tel:8521442040]8521442040[/url] na tył - i oem wychodzą taniej niż valeo ;)
 


 
Rozumiem że chodzi o to co demonstruje ten Amerykanin w poniższym filmie?
https://youtu.be/SmmnlNaklXI

Ja już miałem kupione wycieraczki więc nie było sensu kombinować z samymi gumami... a te numery co podajesz to part numbers Lexusa? Z ciekawości - w jakiej cenie? No i - to kolejny hak w kierunku Lexus Wola.... powinni chyba o tym wiedzieć
 

 
wrzucisz w google’a i wyskakuje ~ po 30-40 zł według mnie nie ma sensu bawić się w zamienniki… jak wyrzucisz i włożysz zamienniki całych wycieraczek to już samych gum nie wymienisz ;)
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości