Radio z Chin rx 450hl

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Kubar
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 24 mar 2019, o 19:08
Model Lexusa: Rx450h
Skąd:: Radom
Kontakt:

Radio z Chin rx 450hl

Post autor: Kubar »

Witam  
czy ktoś montował i może się podzielić wiedza jak działa o to cudo z Allegro? 
https://allegro.pl/oferta/lexus-rx-16-1 ... 3530165259
dziekuje za informacje. 
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Radio z Chin rx 450hl

Post autor: q3_ »

Hej, na forum znajdziesz mój wpis o podobnym rozwiązaniu które montowałem do LS 430. Generalnie polecam, w moim przypadku zmieniło to wiele.

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

Kubar
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 24 mar 2019, o 19:08
Model Lexusa: Rx450h
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Radio z Chin rx 450hl

Post autor: Kubar »

Cześć widziałem. Dzięki za odpowiedz. Jak długo używasz ? Ja się zastanawiam nad całym panelem a samym modułem CarPlay. Boje się ze takie urządzenie się zawiesza np po 10h ciągłej pracy( mam takie doświadczenie z Andkiem )
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Radio z Chin rx 450hl

Post autor: q3_ »

Używam mniej więcej od czasu jak założyłem wątek czyli październik 2021. Czasami rzeczywiście podczas wielogodzinnego użytkowania na długiej trasie potrafi się coś powiesić, nie mniej nie jest nagminne. Wtedy wybieram restart i po minucie wszystko działa od nowa. Android auto bezprzewodowe też czasami się rozłącza, dlatego na dłuższą trasę jeśli używam aa to podłączam się kablem i z tym nie ma problemu. Generalnie dla mnie jest to rozwiązanie dużo lepsze bo oryginalny system nawigacji to niestety technologiczny przeżytek. Dlatego też jestem w stanie przełknąć te sporadyczne niedogodności i cieszę się z tego zakupu.

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości