Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1355
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Klaudiusz »

sylbal629 pisze:Dzień dobry ,
Pierwszy post na forum ......nx 350h od sierpnia i dopiero teraz mam trochę czasu na ogarnięcie auta .....pytanie dot. my connected car ...czy dane do logowania dostaliście w przy odbiorze ...ja niestety nie i nie mogę się doprosić ...trochę to słabe bo chyba jest sporo ciekawych funkcjonalności w apce
Utworz sobie swoje konto. Mailem, podaj haslo, dodaj kilka innych waznych informacji. Dodaj auto po VIN. I tyle.
Awatar użytkownika
sylbal629
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2023, o 10:44
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: sylbal629 »

Klaudiusz pisze: 16 lis 2023, o 12:27
sylbal629 pisze:Dzień dobry ,
Pierwszy post na forum ......nx 350h od sierpnia i dopiero teraz mam trochę czasu na ogarnięcie auta .....pytanie dot. my connected car ...czy dane do logowania dostaliście w przy odbiorze ...ja niestety nie i nie mogę się doprosić ...trochę to słabe bo chyba jest sporo ciekawych funkcjonalności w apce
Utworz sobie swoje konto. Mailem, podaj haslo, dodaj kilka innych waznych informacji. Dodaj auto po VIN. I tyle.

 
Dzięki za odp....ale ani w apce ani na stronie  nie ma możliwości rejestracji. Natomiast w końcu zaatakowałem opiekuna auta na whats app , i długiej walce Pan łaskawie wysłał prośbę do Semeco i po 15minutach przyszły pełne dane sms-em do logowania w apce. Wszystko już działa.  
heretyk
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 6 sie 2021, o 12:42
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: heretyk »

Ghotti pisze: 14 lis 2023, o 08:31 Z ciekawości próbowałem odpalić grzanie rano, oczywiście błąd komunikacji 😂

 
U mnie to jest standardem. Zauważyłem że sterowanie klima działa chwilę po zgaszeniu silnika. Jak samochód dłużej stoi to zapomnij o jego zdalnym otwarciu lub odpaleniu klimy.  Sam fakt że zdalnie można tylko otwierać tylko gdy samochód również został zamknięty z aplikacji uważam co najmniej słaby;(
Bylem w serwisie w sprawie klimy  2 razy, ale tłumaczą że to zależy od stanu akumulatora i zasadniczo ta funkcja ma głównie zastosowanie w nx450h:(
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Ghotti »

Raz mi zadziałało na 3 proby 😂 z ciekawości zaraz sprawdzę bo muszę jechać
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
ronin.pl
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2023, o 22:39
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Kutno
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: ronin.pl »

Na początku jako nowy użytkownik witam wszystkich. U mnie (L350h v.2024) aplikacja na razie działa OK. Kilkukrotnie bez problemu włączałem klimę przed pracą i domem. Teraz sprawdziłem otwieranie i zamykanie drzwi z aplikacji i też jest OK. Samochód byl zamknięty z kluczyka. Ikonkę otwarcia i zamknięcia trzeba przytrzymać przez 1 sekundę. 
 
 
 
 
Awatar użytkownika
Luki_S
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2023, o 19:12
Model Lexusa: RX500h
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Luki_S »

Witam wszystkich! Dziś u mnie nagle na smartfonie komunikat, że samochód został z powodzeniem usunięty z mojego konta. W tym czasie samochód w garażu. Nic nie robiłem z aplikacją czy kontem Mój Lexus. Musiałem na nowo dodać samochód do konta. W aplikacji Lexus Link+ na nowo aktywować wszystkie usługi zdalne, oraz połączyć aplikację z samochodem :(
Nie dość, że funkcjonalność bardzo okrojona w porównaniu z wer. w USA, komunikacja w Lexus Link+ trwa bardzo długo, czasami w ogóle nie uda się połączyć z samochodem, to jeszcze takie kwiatki jak dziś :(
bgerus
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2023, o 16:05
Model Lexusa: NX350K
Skąd:: Nowa Sól
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: bgerus »

Witam. Mam pytanie dotyczące lexus link +,co zrobić żeby wysłać cel podrózy z aplikacji do samochodu?
 
Awatar użytkownika
marek_wasowicz
Lex user
Posty: 129
Rejestracja: 22 cze 2022, o 18:09
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: małopolskie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: marek_wasowicz »

Musisz ściągnąć dodatkową aplikację NaviBridge. Nigdy nie używałem. Polecam Android Auto lub Car Play.
odoja
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: odoja »

Dopiero dzisiaj przez powiadomienie lexusa na mejlu otrzymałem info o nowej apce do ściągnięcia. Czy tylko ja mam te apke okrojoną z braku usług zdalnych?? Ani nie mogę odpalić ogrzewania, zamknąć auta, otworzyć jak w poprzedniej apce. Chyba, że coś robię źle, ale wgrałem nawet trzykrotnie, status auta pokazuje, przebieg też tylko nie mam usług zdalnych. Przeczytałem tutejszy wątek i nic nie pomogło :bor:. Wszelkie zgody zaakceptowane etc. Najwyżej zresetuje wszystko ,łącznie z autem.
 
 
Ostatnio zmieniony 10 sty 2024, o 15:58 przez odoja, łącznie zmieniany 1 raz.
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1355
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Klaudiusz »

odoja pisze:Dopiero dzisiaj przez powiadomienie lexusa na mejlu otrzymałem info o nowej apce do ściągnięcia. Czy tylko ja mam te apke okrojoną z braku usług zdalnych?? Ani nie mogę odpalić ogrzewania, zamknąć auta, otworzyć jak w poprzedniej apce. Chyba, że coś robię źle, ale wgrałem nawet trzykrotnie, status auta pokazuje, przebieg też tylko nie mam usług zdalnych.
Tam chyba musisz sie zgodzic na kilka rzeczy i dopiero zaczyna to dzialac.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości