NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
zibiern
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 30 sty 2022, o 20:24
Model Lexusa: nx
Skąd:: polska
Kontakt:

NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: zibiern »

Witam,
Trzy dni temu odebralem NX 350. Zauwazylem ze jest problem z otwieraniem i zamykaniem drzwi. Kilka razy nie mogle otworzyc drzwi od srodka lub zamknac za pomoca keyless.
Druga sprawa to automatyczne skladanie lusterek, jedno lusterko sklada sie i rozklada o 2sekundy pozniej od drugiego. Czy ktos zasopserwowal podobne problemy u siebie?
pozdr
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1353
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: Klaudiusz »

Lusterka skladaja sie rowno. Cos jest nie tak.

Co do keyless. Wymien baterie.
RafalWawa
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 8 gru 2022, o 19:25
Model Lexusa: NX 350h FSport
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: RafalWawa »

Potwierdzam - u mnie też lusterka chodzą równo. Zgłoś to w serwisie, ale też i wymień baterię w keyless ( a jak masz alarm vodafone to też w jego płytkę) - to będziesz wiedział czy musisz też i zgłaszać keyless ( tak jak sugerował przedpiszca - problem z keyless wskazuje na baterię w kluczyku, ale skoro źle chodzą lusterka to diabli wiedza, może coś jest nakrzaczone i keyless też trzeba poprawiać)
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: Ghotti »

Ktoś mi przypomni tylko CR2032 w kluczyki i vodafone?
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
zibiern
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 30 sty 2022, o 20:24
Model Lexusa: nx
Skąd:: polska
Kontakt:

Re: NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: zibiern »

Dziekuje za odpowiedzi. Tak CR2032 do vodafone-wczoraj sprawdzalem. Bateria byla ok. Problem lezal w moim lenistwie polaczonym z ekcytacja tym pieknym autem - nie zapoznanalem sie z instrukcja. Sensor do otwierania jest po wewnetrznej stronie klamki co jak byk napisane jest w tejze instrukcji.Problem z wychodzeniem rozwiazala zmiana ustawien. Lusterka do zgloszenia w serwisie.
pozdrawiam
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: Ghotti »

Zamykając przykładasz rękę do klamki od zewnątrz są zdaje się poziome kreski, otwiera się sam przez naciśniecie przycisku od wewnątrz klamki :)
Też miałem problem z otwieraniem, nie ogarniałem, ale w ustawieniach dałem aby otwierały się drzwi kiedy przełączam skrzynię na P. Teraz sobie parkuje zmieniam na P i bez problemu da się otworzyć
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
zibiern
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 30 sty 2022, o 20:24
Model Lexusa: nx
Skąd:: polska
Kontakt:

Re: NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: zibiern »

Ghotti pisze: 30 maja 2023, o 09:45 Zamykając przykładasz rękę do klamki od zewnątrz są zdaje się poziome kreski, otwiera się sam przez naciśniecie przycisku od wewnątrz klamki :)
Też miałem problem z otwieraniem, nie ogarniałem, ale w ustawieniach dałem aby otwierały się drzwi kiedy przełączam skrzynię na P. Teraz sobie parkuje zmieniam na P i bez problemu da się otworzyć

 
Nie trzeba naciskac przycisku nawet.Wystarczy wlozyc dlon od wewnetrznej stronie klamki i niczego nie dotykac. :)
 
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: NX 350 problem z otwieraniem i zamykaniem

Post autor: Ghotti »

Same drzwi „odskoczą” ? 😂 nie wiedziałem
350h omotenashi

26.11.2021 - zamówienie
12.05.2023 - odebrany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości