NX 350H mały problem

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
tomaszekz
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2020, o 20:46
Model Lexusa: NX
Skąd:: Kętrzyn
Kontakt:

NX 350H mały problem

Post autor: tomaszekz »

Przeszukałem forum....... nie znalazłem......... mój problem to komunikat Nie można włączyć Notification. Serwis Toyoty po dwóch wizytach nie potrafi  tego zdiagnozować ......... Ktoś coś????
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1355
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: NX 350H mały problem

Post autor: Klaudiusz »

Pokaz zdjecie. Jestes zalogowany?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jacocz
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2023, o 08:24
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: NX 350H mały problem

Post autor: Jacocz »

Miałem to samo . Pisz na biuro obsługi i podaj vin , adres mail z aplikacji i zdjecia zrzutów. 3 tyg nie działało , reset chyba zdalny DCM i jest życie ;)
wawa69
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 6 lis 2021, o 08:46
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: NX 350H mały problem

Post autor: wawa69 »

Mam to samo od zakupu (10.2022r)Jak byłem na akcji serwisowej (moduł DCM)to mieli mi to odblokować.Po akcji serwisowej miły pan z obsługi stwierdził,że zostanie to odblokowane zdalnie przez Toyotę w ciągu 2tyg.Po 2 tyg.gdy zadzwoniłem,że "Notification" ciągle nie działa kazali mi przyjechać ponownie (200km)Na razie mam to w nosie,nie wiem w czym ma to polepszyć działanie interfejsu.
Awatar użytkownika
WK7532
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2023, o 12:02
Model Lexusa: NX350h Omotenashi (bez Lux)
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: NX 350H mały problem

Post autor: WK7532 »

Dzień dobry, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, dlatego podczepię się pod watek "mały problem" : Auto odebrane w zeszłym tygodniu, przejechane 700 km, dwa razy zdarzyło się,ze po otwarciu drzwi , wejściu do samochodu , nie chciał "odpalić"-przejść w tryb READY, podczas każdej następnej próby naciśnięcia hamulca i przycisku START pojawiał się komunikat _"wciśnij hamulec, przycisk start", po ponownym wyłączeniu i włączeniu wszystko wracało do normy. Jak na razie za bardzo się tym nie przejmuje, bo auto jest na gwarancji, ale może ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem ??
Awatar użytkownika
marek_wasowicz
Lex user
Posty: 129
Rejestracja: 22 cze 2022, o 18:09
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: małopolskie
Kontakt:

Re: NX 350H mały problem

Post autor: marek_wasowicz »

Znany wszystkim problem związany z obecnością Vodafone.Poczytaj forum, dużo o tym jest.Po 6 miesiącach nie przedłużysz subskrypcji i problem zniknie jak za dotknięciem różdżki.
RafalWawa
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 8 gru 2022, o 19:25
Model Lexusa: NX 350h FSport
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: NX 350H mały problem

Post autor: RafalWawa »

WK7532 pisze: 21 lut 2024, o 18:04 Dzień dobry, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, dlatego podczepię się pod watek "mały problem" : Auto odebrane w zeszłym tygodniu, przejechane 700 km, dwa razy zdarzyło się,ze po otwarciu drzwi , wejściu do samochodu , nie chciał "odpalić"-przejść w tryb READY, podczas każdej następnej próby naciśnięcia hamulca i przycisku START pojawiał się komunikat _"wciśnij hamulec, przycisk start", po ponownym wyłączeniu i włączeniu wszystko wracało do normy. Jak na razie za bardzo się tym nie przejmuje, bo auto jest na gwarancji, ale może ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem ??

 
Jesteś po prostu za szybki :) Vodafone nietety inicjuje się dość powoli, więc wsiądź, zapnij pasy, odłuż graty ( np telefon na półkę), i dopiero wciśnij "start". Powinno być dobrze. A jeśli nie jest dalej - trzeba wymienić baterię w płytce vodafone'a - jak jest słaba to teżtakie efekty się zdarzają.
Trzecia możliwość - ta płytka jest przykryta w kieszeni ( czy innym miejscu gdzie ją trzymasz) czymś co blokuje fale - u mnie zauważyłem że problem nasila się jak w tej samej kieszeni jest płytka i telefon, a także płytka i  pęk kluczy
 
Awatar użytkownika
WK7532
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2023, o 12:02
Model Lexusa: NX350h Omotenashi (bez Lux)
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: NX 350H mały problem

Post autor: WK7532 »

RafalWawa pisze: 11 mar 2024, o 12:04
WK7532 pisze: 21 lut 2024, o 18:04 Dzień dobry, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, dlatego podczepię się pod watek "mały problem" : Auto odebrane w zeszłym tygodniu, przejechane 700 km, dwa razy zdarzyło się,ze po otwarciu drzwi , wejściu do samochodu , nie chciał "odpalić"-przejść w tryb READY, podczas każdej następnej próby naciśnięcia hamulca i przycisku START pojawiał się komunikat _"wciśnij hamulec, przycisk start", po ponownym wyłączeniu i włączeniu wszystko wracało do normy. Jak na razie za bardzo się tym nie przejmuje, bo auto jest na gwarancji, ale może ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem ??


 
Jesteś po prostu za szybki :) Vodafone nietety inicjuje się dość powoli, więc wsiądź, zapnij pasy, odłuż graty ( np telefon na półkę), i dopiero wciśnij "start". Powinno być dobrze. A jeśli nie jest dalej - trzeba wymienić baterię w płytce vodafone'a - jak jest słaba to teżtakie efekty się zdarzają.
Trzecia możliwość - ta płytka jest przykryta w kieszeni ( czy innym miejscu gdzie ją trzymasz) czymś co blokuje fale - u mnie zauważyłem że problem nasila się jak w tej samej kieszeni jest płytka i telefon, a także płytka i  pęk kluczy
 

 
Ta trzecia wersja jest bardzo prawdopodobna. Noszę pilota w prawej kieszeni spodni , a żona, która głównie korzysta z auta- w torebce, jej jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie mogła "odpalić" u mnie już ze cztery razy.
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości