RX czy Sorento

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1355
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: RX czy Sorento

Post autor: Klaudiusz »

gruby220 pisze:Wiem ,wiem forum Lexusa to nie odpowiednie miejsce na chwalenie Mercedesa...poprostu chcialem sie podizelic swoimi doswiadczeniami.
Jak wspominalem mial naprawde byc RX...nie wyszlo...bedzie GLC,,,doleje oliwy do ognia MBUX bije na glowe syatem Lexusa...
W czasie Carplaya ktos sie jeszcze podnieca systemem?

Sorry, ale oliwy to Ty dolejesz do silnika albo skrzyni biegow, a nie do ognia :)

Sorki, musialem :)
odoja
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: RX czy Sorento

Post autor: odoja »

gruby220 pisze: 30 lis 2023, o 09:24 Macie racje Sorento okazal sie silnikowo moim zdaniem za slaby. Jest roznica 1.6T a 2.5 silnik.
Mial bys RX na ktorego dostalem swietna oferte...niestety przegral z Mercedesem GLC...wiem ze mniejszy ale wygral jakoscia wnetrza ,wyciszeniem i prowadzeniem auta.

 
Moim zdaniem popełniłeś niezłe fo pa. NX jest lepiej wykończony niż GLC, nie mówiąc o RX, które moim zdaniem jest lepiej zrobiony niż GLE ,i nie faworyzuje bo lubie bardzo mercedesy(moja mama ma jednego). Układ kierowniczy czyli prowadzenie dla mnie jest lepszy w NX niż w E220d 2018, i w GLC, w którym jeździłem. Wyciszenie ,bez różnicy, ale jakość wnętrza...ulala, te mercedesy, słabo są spasowane o czym się przekonasz za jakiś czas. W NX nawet rączka do trzymania nad drzwiami ma jakąś gumę , a w meśku twardy plastik, i to nawet klasę wyżej. Niby pierdoła, ale cieszy. Dziwne porównanie w ogóle. Ale każdy ma wybór,oby auto dobrze jeździło.
 
odoja
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: RX czy Sorento

Post autor: odoja »

gruby220 pisze: 5 gru 2023, o 13:54 Wiem ,wiem forum Lexusa to nie odpowiednie miejsce na chwalenie Mercedesa...poprostu chcialem sie podizelic swoimi doswiadczeniami.
Jak wspominalem mial naprawde byc RX...nie wyszlo...bedzie GLC,,,doleje oliwy do ognia MBUX bije na glowe syatem Lexusa...

 
:lol: ale co w nim takiego jest fajnego czego nie ma w nowych lexach? I np. kii sorento tak naprawdę? W nowych lexach jest idealny, prosty, funkcjonalny i oczywisty. Owszem bez bajeranckiej grafiki, ale to już kwestia gustu , także moim zdaniem system lexa bije meśka na głowę, bo jest czytelniejszy,prostszy i bez fajerwerków bo to jest auto ,nie tablet. :) A i tak większość jeździ na adroidzie albo apple car play...czyli ma dokładne to samo co każdy.
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości