Page 1 of 1

Dziwna praca po wymianie filtra paliwa IS 250 06r

Posted: 9 Dec 2025, o 03:15
by kropacz
Witam,

Mam problem, że po wymianie filtra paliwa (sitka i modułu) silnik po odpaleniu miał bardzo nierówną pracę, później się to ustabilizowało ale cyklicznie co 3-5 sekund musiał "zaczerpnąć powietrza" jakby łapał zadyszkę. Podczas tego było czuć delikatne drganie, na dodatek mrugało podświetlenie prawego przycisku od szyby, mrugało to w sekwencji a nie losowo. Błędów brak, test ECU też nic nie wypluł. Lekkie falowanie obrotów, lecz tego nie wiążę z tym gdyż to było już od dawna na zimnym. Co to może być?