Lexus a inne marki ?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: ledziu »

Travis pisze: Moim zdaniem powoli kończy się dresiarnia w BMW. Lata ich świetności już chyba przeminęły. Co prawda zawsze trafiają się jakieś wyjątki (szczególnie na wioskach)
Musze Cię zmartwić występuje pewne przegrupowanie dresików i wiochmenów mentalnych (nie geograficznych), stać ich na nowsze BeeMyy i większe felgi. Do tego jeszcze trzeba dodać że kurczy się bardzo pokaźny folklor związany z ubiorem czyli zanikają trzy paski w kraczają grzywki przylizane brylantynką, obcisły sweterek, łańcuch, koksik (mięśnie), dziara (różyczka ze smokiem), czarne spodenki i białe adiki lub czarna ciżemka już bez frędzelków. Niestety rynek się zmienia.
To jest tak troche jak kibelkami do publicznego użytku w PL w latach 80 w porównaniu do dzisiejszych czasów, poprostu dorośliśmy po 25latach do korzystania z nich zgodnie z przeznaczeniem oczywiście są wyjątki.

W zeszłym roku sprzedawałem BMW X6 i powiem szczerze więcej nie piszę się na taką przyjemność obcowania z obciachowymi pozorantami. Jeszcze żeby to był jakiś pojedyńczy przypadek a tu dokładnie na odwrót.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Travis »

Powiem szczerze że w moich okolicach większa część buractwa jeździ głównie amerykańskimi autami w tym nawet lexusami. Dużo górali którzy żyli sobie w stanach teraz dorobieni wracają do polski i sprowadzają auta ze sobą. Dominują głównie SUV-y: chevrolety, fordy, Dodge i Lexusy RX. Oczywiście na blachach Illinois, New Jersey i przede wszystkim KTT. 70% z nich nie potrafi jeździć porządnie a z butów (gumofilców) wystaje słoma a na podeszwie gówno :biggrin2:
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Yarecki »

Bądźmy obiektywni, spotykam sporo takich "artystów" z najczęściej is200 w garażu, więc marka jak dla mnie nie jest wyznacznikiem odbiorcy.
Znam wielu ludzi co nie widzą innego auta niż bmw bo je kochają i tyle w temacie - sam bym się nie czuł źle jeżdżąc bawarką bo wiem że nie jestem dresikiem i tyle w temacie.
Wystarczy popatrzeć na niektóre super "tjuningi" nawet niektórych naszych forumowych aut to nie odbiega to zupełnie od tych z e36, E46 spotykanych na drogach.
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: ledziu »

Yarecki pisze:Bądźmy obiektywni, spotykam sporo takich "artystów" z najczęściej is200 w garażu, więc marka jak dla mnie nie jest wyznacznikiem odbiorcy.
Znam wielu ludzi co nie widzą innego auta niż bmw bo je kochają i tyle w temacie - sam bym się nie czuł źle jeżdżąc bawarką bo wiem że nie jestem dresikiem i tyle w temacie.
Wybrane modele BMW też lubię ale nigdy nie kupiłbym BMW seria populus do zwykłego przemieszczania przez kwestie wizerunkowe, chyba że miałby kasę na jakąś nową sztuke najlepiej ze znaczkiem M (prawdziwe) :biggrin2:
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Yarecki »

ledziu pisze:
Yarecki pisze:Bądźmy obiektywni, spotykam sporo takich "artystów" z najczęściej is200 w garażu, więc marka jak dla mnie nie jest wyznacznikiem odbiorcy.
Znam wielu ludzi co nie widzą innego auta niż bmw bo je kochają i tyle w temacie - sam bym się nie czuł źle jeżdżąc bawarką bo wiem że nie jestem dresikiem i tyle w temacie.
Wybrane modele BMW też lubię ale nigdy nie kupiłbym BMW seria populus do zwykłego przemieszczania przez kwestie wizerunkowe, chyba że miałby kasę na jakąś nową sztuke najlepiej ze znaczkiem M (prawdziwe) :biggrin2:
Wizerunek hmmm, ja tam bym nawet serią 1 nie pogardził do poruszania w mieście - miałem okazję tym pojeździć i powiem że chyba lepszego auta w klasie kompakt nie ma - albo jest ich niewiele oczywiście mowa o aucie w cenie do 30K
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: ledziu »

Yarecki pisze:
ledziu pisze:
Yarecki pisze:Bądźmy obiektywni, spotykam sporo takich "artystów" z najczęściej is200 w garażu, więc marka jak dla mnie nie jest wyznacznikiem odbiorcy.
Znam wielu ludzi co nie widzą innego auta niż bmw bo je kochają i tyle w temacie - sam bym się nie czuł źle jeżdżąc bawarką bo wiem że nie jestem dresikiem i tyle w temacie.
Wybrane modele BMW też lubię ale nigdy nie kupiłbym BMW seria populus do zwykłego przemieszczania przez kwestie wizerunkowe, chyba że miałby kasę na jakąś nową sztuke najlepiej ze znaczkiem M (prawdziwe) :biggrin2:
Wizerunek hmmm, ja tam bym nawet serią 1 nie pogardził do poruszania w mieście - miałem okazję tym pojeździć i powiem że chyba lepszego auta w klasie kompakt nie ma - albo jest ich niewiele oczywiście mowa o aucie w cenie do 30K
1edynka jeszcze ok ale 3,5 za tą kasę już nie.
Łukasz789
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 3 lis 2012, o 17:26
Model Lexusa: LS460 AWD
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Łukasz789 »

Mnie tam nie przeszkadza ,że jest taki mały popyt na Lexusa ( chociaż i przez to jest mała podaż) bo ceny spadają moim zdaniem bardziej niż za BMW , Merca czy Audi. Do pewnego momentu mnie to cieszy potem przestanie. :sarcastic:
Fakt nowa 5 ( w wersji Touring mnie podchodzi ) 7 tez ( choć jako jeden z nielicznych stara wersje) A8 (D3 bo do D4 nie mogę się przyzwyczaić) bardzo fajna fura do momentu poznania Lexusa maiła ona być zakupiona. Ale co Lexus to Lexus i nic tego nie zmieni. Choć dla mnie istnieje jeszcze jedna kochanka która ma równouprawnienie z Lexusem jest nią Toyota (LC 100 vel. V8 i od niej wszystko się zaczęło choć nigdy jej nie posiadałem ale kiedyś ja kupie ) ale chyba lexus nie będzie zazdrosny :lol:

Tal Lexus wkręcił mnie po falbany :lolek:
A co do Podhala to fakt tam dużo jest lexusów , cadillaców, Hummerów, GMC itp.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: tomekb »

zawsze mozesz cos takiego kupic
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lexus_LX
Łukasz789
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 3 lis 2012, o 17:26
Model Lexusa: LS460 AWD
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Łukasz789 »

Wiem ale nie jest dostępne w oficjalnej sprzedaży w Polsce i mógłby być problem z niektórymi częściami a reszta w 100% pasuje z LC.Swoją droga dużo ruskich je kupuje.
Awatar użytkownika
luxus
Lex Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:03
Model Lexusa: IS200 2GS300 2GS430
Skąd:: JAWORZNO-ŚLĄSK
Lokalizacja: JAWORZNO-ŚLĄSK
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: luxus »

Nie jest dostepny w europie bo nie spełnia głupich norm spalin...Co do czesci w aso wszystko sie dostanie...
GDYBY BÓG PREFEROWAŁ PRZEDNI NAPĘD TO WSZYSCY CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości