[IS200] Lusterka

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
psztyk
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2015, o 09:54
Model Lexusa: is200
Skąd:: Suwałki
Kontakt:

Re: [IS200] Lusterka

Post autor: psztyk »

DNL pisze:Mam już IS'a parę miesięcy ale dopiero teraz przypomniało mi się, że mam przycisk do składania lusterek, a lusterka nigdy się nie składały. Poprzedni właściciel mówił mi, że też do tego nie zaglądał :biggrin2:

Co może być przyczyną niesprawnego składania? Który bezpiecznik za to odpowiada?

Pozdrawiam!
Ja mam chyba troche gorszy problem bo umnie sie skladaja i rozkladaja tylko ze przy rozlozonym caly czas silniczek pracuje jest to bardzo uciazliwe, chialem to obejsc tanim kosztem i wyjac bezpiecznik. Gdzies na forum znalazlem, ze to bedzie MIR HTR 15A ale niestety to nie byl ten. Okazalo sie ze sa podpiete pod radio i cale sterowanie od nawiewu i klimatyzacji :/ wiedz dalej burczy :/ w sobote zamierzam rozebrac je i sprobuje przeczyscic, jak nie pomoze to odetne kabelek :) pozdrawiam moze ktos ma mniej brutalny sposob jak odciecie przewodu :)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [IS200] Lusterka

Post autor: dS »

Czyszczenie Ci nic nie pomoże bo problemem jest wyrobiony tryb który przeskakuje, zamiast się zablokować kiedy lusterko się otworzy.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
psztyk
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2015, o 09:54
Model Lexusa: is200
Skąd:: Suwałki
Kontakt:

Re: [IS200] Lusterka

Post autor: psztyk »

dS pisze:Czyszczenie Ci nic nie pomoże bo problemem jest wyrobiony tryb który przeskakuje, zamiast się zablokować kiedy lusterko się otworzy.
Dziekuje za odpowiedz :) bedzie mniej pracy na sobote :):) :piwo:
Jac
Lex user
Posty: 119
Rejestracja: 13 paź 2014, o 10:55
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [IS200] Lusterka

Post autor: Jac »

Podłącze się pod temat.
Jakiś czas po zakupie IS200 zorientowałem się, że nie grzeje mi jedno lusterko. W końcu się za to zabrałem i okazało się, że samo szkło pochodzi chyba z innej wersji. Złącze przy szkle nie pasuje do tego wychodzącego od strony słupka.
Orientuje się ktoś, które pochodzi z jakiej wersji?

https://goo.gl/photos/LtvTCgAq7Qi74pDC8
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Damian87 »

Wie ktoś jak dostać się do mechanizmu składania lusterka? Bo nie mogę nigdzie schematu znaleźć a zrobiło się zimno i jedno nie chce się czasami złożyć, trzeba by tam trochę posmarować:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości