GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez kapelan78 » 18 maja 2018, o 16:43

Będę sprzedawał 460 niebawem .kolega który pisze coś o o znikającym oleju w 460 ... Totalne bzdury .gdyby ktoś chciał o coś pytać w sprawie 460 to śmiało .
kapelan78
Lex user

Model Lexusa: gs 460

Postprzez Arkadyx » 18 maja 2018, o 17:20

kapelan78 napisał(a):Będę sprzedawał 460 niebawem .kolega który pisze coś o o znikającym oleju w 460 ... Totalne bzdury .gdyby ktoś chciał o coś pytać w sprawie 460 to śmiało .

Kolega chyba pisał o gs 300 w sprawie oleju :biggrin2:
Arkadyx
Lex user

Model Lexusa: LS 430

Postprzez akubus » 18 maja 2018, o 20:29

kapelan78 napisał(a):Będę sprzedawał 460 niebawem .kolega który pisze coś o o znikającym oleju w 460 ... Totalne bzdury .gdyby ktoś chciał o coś pytać w sprawie 460 to śmiało .

no i fajnie - a mozesz napisac cos wiecej o swoim Lexie? i kiedy chcesz go sprzedac etc? Wlasnie sie rozgladam i chetnie bym go wzial pod uwage
akubus
Nowy lex user

Model Lexusa: szukam

Postprzez marcelek80 » 19 maja 2018, o 02:36

GS460 warto brać bez grubszych przemyślen, "jeśli wad ukrytych brak" ☺
marcelek80
Nowy lex user

Model Lexusa: GS460

Postprzez kapelan78 » 19 maja 2018, o 06:16

Kolega pisał o oleju czytając zagraniczne fora . "zwłaszcza ls460".
Moja opinia o 460?
Poza tylnymi zaciskami które lubią się zapiekać auto które w każdym calu I z czasem wielokrotnie przerosło moje oczekiwania .tak w skrócie - jeśli jest bez dużych przygód to nie posiada typowych usterek.elektryka ideał . rdzy pod lusterkami nie ma . lampy nie parkują itd .silnik 460 nm.I skrzynia Z dyfrem tożsama Z isf Z bardzo wygodniej limuzyny limuzyny robi z niego łobuza.
Była faktycznie akcja na sprężyny zaworowe .I nie wiem jak w innych ale może utleniać się Alu na masce .szef serwisu w Kato mówił że była na to też akcja ale krótka....
Przynajmniej u mnie nie trwały lakier srebrny na ramce lampy oraz wytarta skóra na kierownicy i gałce. Większość w mieście może dlatego . choć czytałem że to standard
Tak na prawdę auto całkowicie bezawaryjne .wystarczy dbać i wymieniać części eksploatacyjne
Może powiem tak . to chyba 30 samochód którym jeżdżę .uwielbiam auta .dlatego każdym jeździłem góra rok. .ten mam 4 lata i po rc który płynie do mnie dla spróbowania i tak kupię 460 z 2011/2012 i zostanie na zawsze .
Chyba że odkryję podobne v8 bez turbo bezawaryjne w tej cenie...
Znaczy w skrócie polecam 460.... Bardzo
Mój to 2008r polift Prestige .Polski salon 167 tyś przebieg .
Aż mnie palec rozbolał bo telefonem
Ps. Jeśli ktoś ciekawy i ma pytania lub chce doświadczyć to zapraszam na Śląsk . zawsze chętnie przywiozę .i nie trzeba kupować...
kapelan78
Lex user

Model Lexusa: gs 460

Postprzez michalllw » 20 maja 2018, o 22:47

kapelan78 napisał(a):Kolega pisał o oleju czytając zagraniczne fora . "zwłaszcza ls460".

Pisałem o GS300 z początku produkcji, temat znany od ludzi a nie z internetu chociaż według mnie to całkiem fajne auto, mi by nie przeszkadzało lanie oleju a plusem tego auta jest to że jest bardzo ekonomiczne, amory są w dobrej cenie a zawieszenie baaaaaardzo komfortowe w porównaniu np z moim 430 ze względu na lżejszy silnik i brak zastosowania regulowanych amorów które są twarde.
Jak coś to mogę podać namiar na auto które miałem kupić. 2005, 160tyś km (potwierdzone) a minusy to szmaty, maska i zderzak do malowania i błąd katów, znając życie to sonda ale za to cena super bo 5,5e
Obrazek

Co do GS460 to nie miałem styczności po za tym że widziałem już kilka w Niemczech z Motorschaden więc silnik chyba nie jest taki zajebisty. Znalazłem kiedyś LS460 za 6e i poczułem się jakbym wygrał los na loterii, czany, przebieg 200k ale niestety nie bez powodu silniki są po 11-13k, nie dlatego że są takie fajne tylko później się dowiedziałem że wręcz przeciwnie. Nie kopałem tematu ale pewnie info jest w internecie :ok:
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS300

Poprzednia strona

Powrót do Lexus GS