GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez kapelan78 » 18 maja 2018, o 16:43

Będę sprzedawał 460 niebawem .kolega który pisze coś o o znikającym oleju w 460 ... Totalne bzdury .gdyby ktoś chciał o coś pytać w sprawie 460 to śmiało .
kapelan78
Lex user

Model Lexusa: gs 460

Postprzez Arkadyx » 18 maja 2018, o 17:20

kapelan78 napisał(a):Będę sprzedawał 460 niebawem .kolega który pisze coś o o znikającym oleju w 460 ... Totalne bzdury .gdyby ktoś chciał o coś pytać w sprawie 460 to śmiało .

Kolega chyba pisał o gs 300 w sprawie oleju :biggrin2:
Arkadyx
Lex user

Model Lexusa: LS 430

Postprzez akubus » 18 maja 2018, o 20:29

kapelan78 napisał(a):Będę sprzedawał 460 niebawem .kolega który pisze coś o o znikającym oleju w 460 ... Totalne bzdury .gdyby ktoś chciał o coś pytać w sprawie 460 to śmiało .

no i fajnie - a mozesz napisac cos wiecej o swoim Lexie? i kiedy chcesz go sprzedac etc? Wlasnie sie rozgladam i chetnie bym go wzial pod uwage
akubus
Nowy lex user

Model Lexusa: szukam

Postprzez marcelek80 » 19 maja 2018, o 02:36

GS460 warto brać bez grubszych przemyślen, "jeśli wad ukrytych brak" ☺
marcelek80
Lex user

Model Lexusa: GS460

Postprzez kapelan78 » 19 maja 2018, o 06:16

Kolega pisał o oleju czytając zagraniczne fora . "zwłaszcza ls460".
Moja opinia o 460?
Poza tylnymi zaciskami które lubią się zapiekać auto które w każdym calu I z czasem wielokrotnie przerosło moje oczekiwania .tak w skrócie - jeśli jest bez dużych przygód to nie posiada typowych usterek.elektryka ideał . rdzy pod lusterkami nie ma . lampy nie parkują itd .silnik 460 nm.I skrzynia Z dyfrem tożsama Z isf Z bardzo wygodniej limuzyny limuzyny robi z niego łobuza.
Była faktycznie akcja na sprężyny zaworowe .I nie wiem jak w innych ale może utleniać się Alu na masce .szef serwisu w Kato mówił że była na to też akcja ale krótka....
Przynajmniej u mnie nie trwały lakier srebrny na ramce lampy oraz wytarta skóra na kierownicy i gałce. Większość w mieście może dlatego . choć czytałem że to standard
Tak na prawdę auto całkowicie bezawaryjne .wystarczy dbać i wymieniać części eksploatacyjne
Może powiem tak . to chyba 30 samochód którym jeżdżę .uwielbiam auta .dlatego każdym jeździłem góra rok. .ten mam 4 lata i po rc który płynie do mnie dla spróbowania i tak kupię 460 z 2011/2012 i zostanie na zawsze .
Chyba że odkryję podobne v8 bez turbo bezawaryjne w tej cenie...
Znaczy w skrócie polecam 460.... Bardzo
Mój to 2008r polift Prestige .Polski salon 167 tyś przebieg .
Aż mnie palec rozbolał bo telefonem
Ps. Jeśli ktoś ciekawy i ma pytania lub chce doświadczyć to zapraszam na Śląsk . zawsze chętnie przywiozę .i nie trzeba kupować...
kapelan78
Lex user

Model Lexusa: gs 460

Postprzez michalllw » 20 maja 2018, o 22:47

kapelan78 napisał(a):Kolega pisał o oleju czytając zagraniczne fora . "zwłaszcza ls460".

Pisałem o GS300 z początku produkcji, temat znany od ludzi a nie z internetu chociaż według mnie to całkiem fajne auto, mi by nie przeszkadzało lanie oleju a plusem tego auta jest to że jest bardzo ekonomiczne, amory są w dobrej cenie a zawieszenie baaaaaardzo komfortowe w porównaniu np z moim 430 ze względu na lżejszy silnik i brak zastosowania regulowanych amorów które są twarde.
Jak coś to mogę podać namiar na auto które miałem kupić. 2005, 160tyś km (potwierdzone) a minusy to szmaty, maska i zderzak do malowania i błąd katów, znając życie to sonda ale za to cena super bo 5,5e
Obrazek

Co do GS460 to nie miałem styczności po za tym że widziałem już kilka w Niemczech z Motorschaden więc silnik chyba nie jest taki zajebisty. Znalazłem kiedyś LS460 za 6e i poczułem się jakbym wygrał los na loterii, czany, przebieg 200k ale niestety nie bez powodu silniki są po 11-13k, nie dlatego że są takie fajne tylko później się dowiedziałem że wręcz przeciwnie. Nie kopałem tematu ale pewnie info jest w internecie :ok:
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS300

Postprzez lexusfanjapan » 24 maja 2018, o 21:17

Juz spiesze z wyjasnieniem. 1Ur fe ( w gs460) nie zjada oleju natomiast 1ur fse ktory jest montowany w ls460 pije olej. Ja nadal szukam gs430 ale bardzo ciezko. To co ogladalem jest mowiac krotko padlem okropnym. Chyba latwiej bedzie mi wyszperac mk2...
lexusfanjapan
Lex user

Model Lexusa: Szukam

Postprzez michalllw » 24 maja 2018, o 22:13

lexusfanjapan napisał(a):Ja nadal szukam gs430 ale bardzo ciezko. To co ogladalem jest mowiac krotko padlem okropnym. Chyba latwiej bedzie mi wyszperac mk2...

Mogę swojego pogonić jak się dogadamy co do ceny, mk2 430 też mam ;)
Obrazek
https://web.facebook.com/MMniceCARS/
michalllw
Lex Master

Model Lexusa: IS300

Postprzez adamsky73 » 24 maja 2018, o 23:47

lexusfanjapan napisał(a):Juz spiesze z wyjasnieniem. 1Ur fe ( w gs460) nie zjada oleju natomiast 1ur fse ktory jest montowany w ls460 pije olej. Ja nadal szukam gs430 ale bardzo ciezko. To co ogladalem jest mowiac krotko padlem okropnym. Chyba latwiej bedzie mi wyszperac mk2...

Kompletna bzdura. Nigdy nie dolewałem oleju w LS460 pomiędzy przeglądami, mimo często osiąganych dużych prędkości przelotowych na przemian z krótkimi trasami po mieście.
adamsky73
Lex Driver

Model Lexusa: LS460 '08

Postprzez niven » 25 maja 2018, o 13:56

pytanie moje bardziej tyczy gs mk4 ale zadam tu

czy gs mk4 450h ma ten sam silnik co mk3? czy były jakies zmiany
niven
Lex Driver

Model Lexusa: IS200T

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lexus GS