GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Postprzez marcus11 » 6 lip 2018, o 18:10

Witam. Czy wiecie może coś nt. auta z ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 6aa9427522
VIN: JTHBH96S505064972

Pozdrawiam.
M.
marcus11
Nowy lex user

Model Lexusa: GS300

Postprzez MateoM » 9 lip 2018, o 12:19

Ja się podepnę pod temat - wystawiłem swojego GSa 450H na sprzedaż, czarno na białym: bezwypadkowy, wszystkie szyby, lampy, poduszki w oryginale, ale po tylu latach oczywiście zderzaki i maska malowane od drobnych stłuczek parkingowych, 320.000 km realnego przebiegu, nie USA tylko Europa, przy 250.000 km całe baterie wymienione na nowe w ASO w Warszawie na gwarancji Lexusa, wersja Prestige więc ma wszystko oprócz szyberdachu. Dałem 40.000 zł i zabrzmi to pewnie mało koniunkturalnie ale wisi na OTOMOTO od kilku dni i pies kulawą nogą nie zadzwonił nawet. Czy zainteresowanie tymi autami spadło, przebieg oznacza że auto jest niesprzedawalne czy cenę wypakowałem za wysoką?
MateoM
Lex user

Model Lexusa: GS450H

Postprzez ledziu » 9 lip 2018, o 12:32

MateoM napisał(a):Ja się podepnę pod temat - wystawiłem swojego GSa 450H na sprzedaż, czarno na białym: bezwypadkowy, wszystkie szyby, lampy, poduszki w oryginale, ale po tylu latach oczywiście zderzaki i maska malowane od drobnych stłuczek parkingowych, 320.000 km realnego przebiegu, nie USA tylko Europa, przy 250.000 km całe baterie wymienione na nowe w ASO w Warszawie na gwarancji Lexusa, wersja Prestige więc ma wszystko oprócz szyberdachu. Dałem 40.000 zł i zabrzmi to pewnie mało koniunkturalnie ale wisi na OTOMOTO od kilku dni i pies kulawą nogą nie zadzwonił nawet. Czy zainteresowanie tymi autami spadło, przebieg oznacza że auto jest niesprzedawalne czy cenę wypakowałem za wysoką?

To jest Polska i nasi "kupcy" ... nie martw się odczekasz trochę i znajdzie się nowy właściciel. Chociaż przyznałeś że maska była malowana co po ostatnich występach naszych forumowych śledczych (is mk2) już może być temat nie do przeskoczenia.

p.s.

Mój brat ostatnio wystawiał gs430 mk2 za 24k.z przebiegiem 120tyś.km. to w sumie odebrał przez kilka miesięcy 3 telefony i był jeden chętny oglądać ale jak się okazało nie miał kasy i czekał na sprzedaż swojego auta... a potem czytam jak to jest źle :biggrin2:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez carsik » 9 lip 2018, o 12:55

2 z przodu oznacza, że auto jest trudno sprzedawalne w tym kraju, przy trójce może być ciężki temat, musi być bardzo atrakcyjna cena
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
carsik
Lex Master

Model Lexusa: IS200

Postprzez cooper69 » 9 lip 2018, o 13:28

MateoM napisał(a):Ja się podepnę pod temat - wystawiłem swojego GSa 450H na sprzedaż, czarno na białym: bezwypadkowy, wszystkie szyby, lampy, poduszki w oryginale, ale po tylu latach oczywiście zderzaki i maska malowane od drobnych stłuczek parkingowych, 320.000 km realnego przebiegu, nie USA tylko Europa, przy 250.000 km całe baterie wymienione na nowe w ASO w Warszawie na gwarancji Lexusa, wersja Prestige więc ma wszystko oprócz szyberdachu. Dałem 40.000 zł i zabrzmi to pewnie mało koniunkturalnie ale wisi na OTOMOTO od kilku dni i pies kulawą nogą nie zadzwonił nawet. Czy zainteresowanie tymi autami spadło, przebieg oznacza że auto jest niesprzedawalne czy cenę wypakowałem za wysoką?

Z tymi bateriami za 10 000 to sam wiesz, że bajki z mchu i paproci.
3 tygodnie temu jak szukałem auta dla siebie 450H był dłuugo pierwszym wyborem ale poległ wielkością bagażnika - 280l na wyjazdy w 4-ry osoby do np.Włoch to średni pomysł, a box dachowy zaburza moje poczucie estetyki :)
Skończyłem na 300GS z Prins bo 430 była poza moim zasięgiem finansowym.

Napisz, że przebieg do negocjacji jak się komuś nie podoba.
Dobry egz. się sprzeda i nikt rozsądny nie będzie patrzył na cyfrę z przodu jako pierwsze kryterium wyboru.
cooper69
Lex user

Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008

Postprzez MateoM » 9 lip 2018, o 13:47

cooper, co masz na myśli że wymiana baterii za 10.000 to bajki, bo nie rozumiem :)
MateoM
Lex user

Model Lexusa: GS450H

Postprzez wojtekS » 9 lip 2018, o 14:16

ledziu napisał(a):Chociaż przyznałeś że maska była malowana co po ostatnich występach naszych forumowych śledczych (is mk2) już może być temat nie do przeskoczenia.

O rety, to moje auto też jest niesprzedawalne w PL bo miało maskę w toyocie w DE jeszcze malowaną na gwarancji z powodu odprysków - co jest wyszczególnione na specyfikacji sprzedażowej którą dostałem przy zakupie od nich ...

To są chorzy ludzie jacyś swoją drogą :O

Teraz rozumiem czemu pan z lexus Katowice mówił, że w PL maski wymieniali na nowe gdy zaczynał się problem odprysków... chorzy ludzie nie zaakceptują malowanej maski.
Ostatnio edytowano 9 lip 2018, o 14:18 przez wojtekS, łącznie edytowano 1 raz
wojtekS
Lex Driver

Model Lexusa: GS450h 2010

Postprzez cooper69 » 9 lip 2018, o 14:18

Jest tu na forum napisane ale i w necie nietrudno znaleźć, że ogniwa można regenerować i podmieniać z innych Toyot.
Oczywiście można to zlecić również w ASO w myśl zasady - masz Pan pieniądz, Pan się bawisz.
cooper69
Lex user

Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008

Postprzez grucha2666 » 9 lip 2018, o 14:27

MateoM - napisałem priv. jestem zainteresowany autkiem :)
grucha2666
Lex Driver

Model Lexusa: IS 300

Postprzez feecle » 9 lip 2018, o 15:48

Przebieg ponad 300kkm (zaraz się rozpadnie)
+
Hybrydowy napęd (baterie padną, diesel lepszy)
+
Malowana maska (konkretny dzwon)
=
Trudna sprzedaż

Taka jest rzeczywistość kupna/sprzedaży używanych samochodów w tym kraju. Gdyby nie mały bagażnik sam szukałbym GS450h i taki przebieg czy malowana maska nie byłyby dla mnie wadą jeśli stan samochodu zgodny z oczekiwaniami.
feecle
Nowy lex user

Model Lexusa: IS300

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lexus GS