GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rey »

Arkadyx pisze:Nie dlatego może że zacząłeś od najtańszego ?
Nie, od najbliższego :wink:

Już raz kupiłem kiepskie auto w stolicy, tutaj handlarze są wyjątkowo kłamliwi i bezczelni. Moje stwierdzenie opieram na kilku ostatnich wizytach "bezwypadkowych" samochodów od "pierwszych" właścicieli w ostatnim czasie. Niektóre egzemplarze to naprawdę straszne gów.o, klasyczne przykłady szukania tzw jeleni oraz zdesperowanych, którzy z braku podstawowej wiedzy biorą co przyzwoicie wygląda. A później czyta się opinie w sieci jaki to samochód x czy y jest awaryjny i do bani :laugh1:

Wychodzi na to, że wszystko co w normalnej/przeciętnej cenie i od pośredników należy omijać szerokim łukiem - szkoda czasu i pieniędzy.

Czy ten z ceną 56 tysi za 4300 cm3 i 161000 km też jest w grupie najtańszych?
http://otomoto.pl/lexus-gs-C35295699.html
Kolejny od pierwszego właściciela z oryginalnym lakierem, tylko prawy przedni element w innym odcieniu:
http://otomoto.pl/lexus-gs-delikatnie-u ... 96535.html

Oglądał ktoś któryś z powyższych?
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Arkadyx »

Witam
Czy może ktoś coś wie na temat tego lexusa?
Dosyć długo jest wystawiany , czy może ktoś go oglądał?
http://otomoto.pl/lexus-gs-iii-salon-pl ... 87001.html
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rey »

Ktoś oglądał?
http://otomoto.pl/lexus-gs-300-salon-po ... 41470.html

Co sądzicie o gościu i jego ofertach? Poza tym, że ceny ponadprzeciętne rzecz jasna B)
quasimodo
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2014, o 06:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

GS460 mklll pytanie o auto z ogłoszenia

Post autor: quasimodo »

Witam wszystkich forumowiczów,
Czy ktos może oglądał i może coś powiedzieć na temat tego autka? http://otomoto.pl/lexus-gs-iii-460-v8-3 ... 75401.html
Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

Auto od handlarza więc podchodził bym z ostrożnością zwłaszcza że cena dość niska jak na 460-tke i 2008. Zdecydowanie zaczął bym od sprawdzenia historii w ASO skoro auto pochodzi z polskiego salonu. Jeśli nie będzie zastrzeżeń to auto zabrać na przegląd przedsprzedażowy i jeśli mechanicy w ASO nie będą mieli zastrzeżeń to brać bo na fotkach auto wygląda na ciekawy kąsek.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

dS pisze:Auto od handlarza więc podchodził bym z ostrożnością zwłaszcza że cena dość niska
Jaka cena jest niska, przecież za zbliżone pieniążku kupisz 450h które ma lepsze osiągi czy 40% mniejszym spalaniu.
Auto "niegazowalne" zatem i potencjalnych klientów mniej, którzy pod tym kątem kupują takie zabawki a co za tym idzie cena musi być dostosowana do rynku.
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam

No niedawno bylo chyba o jakies 10 tys drozszy tak ze ktos chce sie pozbyc. Faktem jest auto bedzie palic chyba 12-13ltr tak ze chetnych nie duzo, szczegolnie jak ktos by chcial do robienia setek kilometrow a nie koniecznie mialby na paliwo i serwis. Cos nie do konica jestem pewny ale ale to chyba 460 jest szybsza na papierze od 450h. Jezeli dobrze pamietam 5,6 do 5,9. No i oczywscie bagaznik....
Kiedys stalem przed tym samym dylematem i wybralem 300 3gen. Wlasnie ze wzgledu na bagaznik ( i trudnosci w upolowaniu fajnego GS 460) 430ltr a i tak mam trudnosc w zapakowaniu 3 osobowej rodziny na 5 dniowy wyjazd !

Dobrze ze poprawili to w 4 gen ...tutaj juz bede celowac w 450h bo kufer ma 465ltr jezeli dobrze pamietam. No chyba ze sie sprawdza plotki o GS-F (V8 ? V10 ?) ;-)

pozdrowka zender
ps gaz to raczej nie problem jak komus straszenie zalezy kwestja jest tylko cena ktora zaplacic za taka instalacje ...... ale ja sie nie znam na gazie tak ze moze glupoty gadam zaslyszane w tvn-turbo.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

20k zł różnicy to nie jest zbliżona cena, przynajmniej dla mnie. Na zadbanego GS450h z 2008 trzeba szykować ok 90k zł. U niemiaszków 460-tki z tego rocznika chodzą po ok 80k zł. Także uważam że cena za auto nie jest wygórowana biorąc pod uwagę ze handlarz pewnie z 5k zł przytuli swojej marży.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Yarecki »

zender pisze:Witam

No niedawno bylo chyba o jakies 10 tys drozszy tak ze ktos chce sie pozbyc. Faktem jest auto bedzie palic chyba 12-13ltr tak ze chetnych nie duzo, szczegolnie jak ktos by chcial do robienia setek kilometrow a nie koniecznie mialby na paliwo i serwis. Cos nie do konica jestem pewny ale ale to chyba 460 jest szybsza na papierze od 450h. Jezeli dobrze pamietam 5,6 do 5,9. No i oczywscie bagaznik....
Kiedys stalem przed tym samym dylematem i wybralem 300 3gen. Wlasnie ze wzgledu na bagaznik ( i trudnosci w upolowaniu fajnego GS 460) 430ltr a i tak mam trudnosc w zapakowaniu 3 osobowej rodziny na 5 dniowy wyjazd !

Dobrze ze poprawili to w 4 gen ...tutaj juz bede celowac w 450h bo kufer ma 465ltr jezeli dobrze pamietam. No chyba ze sie sprawdza plotki o GS-F (V8 ? V10 ?) ;-)

pozdrowka zender
ps gaz to raczej nie problem jak komus straszenie zalezy kwestja jest tylko cena ktora zaplacic za taka instalacje ...... ale ja sie nie znam na gazie tak ze moze glupoty gadam zaslyszane w tvn-turbo.
Ja bym podszedł inaczej nieco, te auta maja swoich następców i cena 70-90K- wyjściowa jest mocno oderwana od rzeczywistości bo w tej cenie kupić można auta o klasę wyżej.
Najnormalniej w świecie ktoś pewnie chce sprzedać a nie sprzedawać latami.
13L w tym aucie to pobożne życzenia :-) zimą w mieście :biggrin2: .
LPG nie da się zgodnie z technologia zainstalować no chyba, że protezę ale chyba nikt nie chce tych rozwiązań testować na sobie.
quasimodo
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2014, o 06:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: quasimodo »

Panowie 2-3 litry między 300 a 460 to przy moich 15000 rocznie niewielka różnica a jazda pewnie o niebo przyjemniejsza :dance3: . Czy cena jest atrakcyjna? Dwa dni temu faktycznie stał 10k więcej. Nie za bardzo jest porównanie na naszym podwórku. Innej 460 nie widziałem. Dzwoniłem do aso ale żadnej informacji nie chcą podać bez dowodu rejestracyjnego. Tylko właściciel :down: A czy ktoś się orientuje czy jakieś wady na które warto zwrócić uwagę w tym modelu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości