GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rici »

W tym temacie wstawiamy tylko ogłoszenia związane z Lexus GS trzeciej generacji , wcześniejsze zapytania można znaleźć w starym temacie
Obrazek
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam Panowie

Nosze sie z zamiarem kupna GS III jako auta na rodzinne wypady ( dlatego nie 450h) ktos moze ogladal to auto i jest w stanie powiedziec na ile ogloszenie jest bliskie prawdy :-)
http://allegro.pl/lexus-gs-300-salon-pl ... 13486.html
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pe_pe »

Auto ładne, nawet bardzo (kolor i stan), ale ta cena...... drogo. Ja ponad dwa miesiące temu dałem mniej za gs 430 2006r. z polskiego salonu i przebiegiem 48k. Ale trochę taniej, czemu nie.
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

No wlasnie zuwazylem ze jest to auto odkupione przez komis/handlarza widac ze kots mial drugi zestaw kolo , bo auto stoi na kolach z wersji H (tak ze inny zestaw felg z oponami poszedl osobno na allegro) Pozatym pierwszy raz wystawiony 30 listopada tak ze chyba nie dlugo na rynku. No coz chcialbym w sumie 2008 rocznik ale stoi jeszcze drozej .... Generalnie zalezy mi zeby nie kupic jakiegos "bubla' co stoi rok i nikt go niechce kupic. Zatem bede sledzic dalej temat.
Pozdrawiam i sorki za styl/ortografie
zender
Pab
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2014, o 19:18
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pab »

Mam do sprzedania GS 300 wersja Prestige z 2007 zakupiony w salonie w Gdyni. Przebieg 130tys w idealnym stanie. Kolor srebrny. Cena 69900 PLN + komplet opon zimowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam na jazdę próbną i sprawdzenie auta w dowolnym serwisie. Auto serwisowane w ASO. Jeżeli jesteś zainteresowany prześlę Ci zdjęcia na maila. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam

Jezeli tapicerka bezowa to czekam na zdjecia kjzender@tlen.pl

Dzieki za odpowiedz
zender
Pab
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2014, o 19:18
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pab »

tapicerka czarna, ale z tego co widzę Subaru (tam go zostawiłem), wystawiło go na allegro za 66900 chociaż w salonie jest 69900. Auto godne polecenia. Zerknij na aukcję http://otomoto.pl/lexus-gs300-salon-rp- ... 19202.html
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam

Pab ..to warto bylo zamienic na SUBARU ...nikety mysilalen o Legancy 3,0R ale niestety comfort nie ten ,a jak ty to odbierasz ?

zender
Pab
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 8 sty 2014, o 19:18
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pab »

Ciężko przebić Lexusa, ale jazda Foresterem XT z silnikiem 240 kM też jest fajna. Mieszkam jakieś 300-400 metrów od drogi asfaltowej i niestety jak spadnie trochę śniegu albo jest błoto po roztopach to nawet nie mam co myśleć o wyjeździe Lexusem. Miałem do teraz jeszcze Rav4 więc się wspomagałem, ale obecnie mam tylko GS -a i nigdy nie wiem czy rano uda mi się nim wyjechać. Niestety, ale muszę wybrać auto do drogi przy jakiej mieszkam. Taka nasza drogowa rzeczywistość.
Cinkos
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 22 lut 2013, o 00:18
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Cinkos »

Jeśli chcesz GS 300 tylko przez pryzmat większego bagażnika to można zrozumieć ale jeśli chodzi o jazdę to GS 450H bije na głowę GS 300. Optymalnym rozwiązaniem jest kupna GS 430 ale kupno dobrego GS 430 moim zdaniem graniczny z cudem i szczęściem:) Ale ten silnik z GS 430 to jest doskonale znany i jest bardzo niezawodny. W GS 300 podobno na początku produkcji były problemy z wyciekami oleju ale w tym roczniku już raczek powinno być ok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości