GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
liquid8p
Administrator
Posty: 152
Rejestracja: 20 paź 2021, o 00:19
Model Lexusa: RC
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: liquid8p »

pakman12 pisze: 16 lut 2024, o 17:08
pakman12 pisze: 29 cze 2021, o 15:32
Piter pisze:Wow, przez miesiąc nikt nie odpisał to może coś pomogę..
Dzięki za odpowiedź :) W sumie potwierdziłeś moje wnioski. Szkoda jedynie tej opinii o różnicach pomiędzy GS a IS. Tego nie wiedziałem a wziąłbym pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.
Może podsumuję moją przygodę z zakupem. Padło tak jak wspomniałeś, na używane salon Lexus. Niestety, pomimo iż podzielam całym sercem wyższość 450h nad 300h to jednak finalnie skończyło się na "trzysetce". Dobrego egzemplarza 450h w momencie zakupu po prostu nie było. Będę starał się monitorować rynek i może kiedyś wymienię na V6 ;)

Do tej pory jeździłem VAG-ami i po pierwszej przejażdżce GS-em już wiedziałem, że to będzie mój nabytek i to na długie lata.


 
Czołem  :LEXUS: fanboys :)
Chyba coś znalazłem. Był ktoś z kolegów oglądać https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/l ... G9cqw.html albo zna historię auta? To smutne, że VIN nie podany w ogłoszeniu. 
Przyznam, że uszkodzenia nie są straszne tylko czy pas tylny przy skrętnej osi to jakiś duży problem? 
 

 
Jest podany vin w ogłoszeniu. Szkoda nie wygląda na groźną, ale bez zdjęcia zderzaka trudno jednoznacznie stwierdzić.
 
a3 8p >>> a5 8t >>> rc300...
pakman12
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 22:23
Model Lexusa: GS 300h MK IV
Skąd:: Piastów
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pakman12 »

liquid8p pisze: 16 lut 2024, o 20:27
pakman12 pisze: 16 lut 2024, o 17:08
Jest podany vin w ogłoszeniu. Szkoda nie wygląda na groźną, ale bez zdjęcia zderzaka trudno jednoznacznie stwierdzić.
 

 
No tak, nie ma to jak raporty.
Autko oprócz widocznej szkody miało drugą (przód, wartość ok. 100k PLN), zaraz po zakupie. Nic to, będę polował dalej ;)
 
Awatar użytkownika
liquid8p
Administrator
Posty: 152
Rejestracja: 20 paź 2021, o 00:19
Model Lexusa: RC
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIV - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: liquid8p »

Szkoda na 100k w lexusie, to żaden problem. Jeśli jest dobrze naprawione to można brać.
a3 8p >>> a5 8t >>> rc300...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości