LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Auto powgniatane z zewnątrz, całe matowe, brudne w środku i z narzędziami w bagażniku nazywasz w stanie agonalnym i nawet się nim nie przejechałeś? :)
Tak jak wyżej pisał agiless - spodziewałeś się "igły" za 16500? Co do pokazywania auta brudnego jak świnia - pewnie auto jest w ciągłym użyciu, to gość nie sprząta przed każdym klientem, który chce się przejechać V8 (ponoć nagminne).
klasyk

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: klasyk »

Czepiacie się człowieka, któremu coś się chciało. Pojechał zobaczył i opisał. Poza tym, że te 16,5 tys można się spodziewać znacznie więcej niż niż niektórym się wydaje. Oczywiście nie od gościa, który traktuje limuzynę jak Ziła - wywrotkę.
Pozdrawiam wszystkich wielepiaków.
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

michalWro pisze:Auto powgniatane z zewnątrz, całe matowe, brudne w środku i z narzędziami w bagażniku nazywasz w stanie agonalnym i nawet się nim nie przejechałeś? :)
Tak jak wyżej pisał agiless - spodziewałeś się "igły" za 16500? Co do pokazywania auta brudnego jak świnia - pewnie auto jest w ciągłym użyciu, to gość nie sprząta przed każdym klientem, który chce się przejechać V8 (ponoć nagminne).
moze napisze inaczej, auto wygladalo tak, ze nawet nie mialem ochoty do niego wsiadac, teraz lepiej? Wiem jak sie jezdzi LSem, wiec przejechac sie jakims zajechanym trupem to dla mnie zadna przyjemnosc ;)
rozumiem roznice miedzy autem brudnym, bo mi sie nie chce myc auta przez tydzien dwa, ale nie przez rok-dwa.

Dzięki klasyk za to, że chociaż jedna osoba zrozumiała intencje ;)
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Może faktycznie to trochę źle zabrzmiało, nie powinno to zabrzmieć jak atak. Cieszę się, że ktoś opisuje na forum tego typu rzeczy - zawsze to fajne info dla osoby, która chce kupić auto.
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

asmo pisze:UWAGA OSTRZEŻENIE!!

Jako, że teraz znajomy szuka LSa wybraliśmy się dziś obejrzeć tą oto sztuke: http://otomoto.pl/oferta/lexus-ls-ID6y5Ilb.html
Do pana mieliśmy niecałą godzinke drogi, wiec sie wypytalem co i jak, podobno optycznie do poprawek, ale mechanicznie super, srodek w ekstra stanie itd
Ogólnie za ta kase fajerwerków sie nie spodziewalismy ale to co zobaczylismy na miejscy wyrwalo mnie z butów :ireful3:
Auto wyglada jak po jakims kataklizmie, na zewnatrz powgniatane całe matowe, jakies krzywe po prostu tragedia
w srodku fotele obszyte na nowa jakas cerata, tona piachu, syf kiła i mogiła, w bagazniku tona narzedzi
powiem szczerze, ze tak zajechanego egzemplarza chyba jeszcze nie widzialem, nie odpalalem go, ani nie ruszałem, bo nie mialo to najmniejszego sensu, auto bylo w agonalnym stanie
zreszta samo to, ze ktos do sprzedazy pokazuje auto brudne jak swinia o czym swiadczy!
wraca jak bumerang, tym razem z torunia i kilka tyś wyzsza cena :sarcastic:
http://olx.pl/oferta/lexus-ls400-CID5-IDaLw0B.html

pozdro!
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rey »

Nieźle się cenią za sprzątanie :biggrin2:
Awatar użytkownika
pieda22
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 25 paź 2014, o 15:40
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Dobrów
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pieda22 »

Zna ktoś to auto? http://olx.pl/oferta/lexus-ls400-z-1999 ... d;promoted Wisi już sporo czasu na Olx, może ktoś z okolicy wie coś na jego temat, czy warte zainteresowania?
Awatar użytkownika
rey
Lex user
Posty: 227
Rejestracja: 1 lis 2014, o 23:22
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: rey »

Pytałem o niego przed zakupem LS430, nikt się nie wypowiedział. Dzwoniłem do gościa, pod telefonem jest pracownik salonu toyoty, którego właścicielem jest owy posiadacz. Samochód pochodzi z "kolekcji" szefa, który jest właścicielem jeszcze przynajmniej jednego Lexa. Połowa kwoty, którą sobie za niego życzy to nowe alusy z oponami oraz czujniki położenia amorów plus jak to nazwał drobna kosmetyka.
Zrezygnowałem z niego po odszukaniu oferty mojego. Przebieg wydaje się być autentyczny, cena przyzwoita.
LIcznik
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2015, o 15:35
Model Lexusa: LS400 hope...
Skąd:: Suchedniów
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LIcznik »

Witam.
Własnie zastanawiam się nad kupnem LS z I albo II serii.
Znalazłem jednego w NL lecz zastanawia mnie bardzo czy ma on podgrzewanie foteli bo tego nie widze.
Patrząc na stan wydaje mi się on bardzo przyjemny.
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Lexus- ... 25181.html#

Jeszcze zauważyłem jednego z I serii, Patrząc na zdjęcie to wygląda mi jakby był malowany od połowy. Napisałem z prośbą o wiecej zdjęć.
http://www.mobile.de/pl/Samochod/Lexus- ... 01899.html

Jak myślicie którą z I czy II serii będe bardziej zadowolony? Jak rozpoznać wersjie pneumatyczną i zwykła. Na co zwracać uwagę przy oglądaniu modeli. Wyczytałem gdzieś na forum żeby zwrócić uwagę czy nie jest zepsute sterowanie kolumną kierowniczą, zmieniarka cd. Co jeszcze jest newralgicznymi punktami tych modeli.
Jestem człowiekiem który nie patrzy na stan wizualny zewnętrzny ani przebieg, za to technicznie musze miec wszystko ok, dlatego na co patrzeć jakie objawy są typowych usterek.
Z góry dziękuje
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

W pierwszym linku na zdjęciu 10 masz dźwignię zmiany biegów i przycisk height: high/norm. Jeśli jest taki przycisk, to auto jest z pneumatyką.
Co do podgrzewania foteli - popatrz na zdjęcie 7. Po lewej masz przycisk do wyłączania TRC i chyba od halogenów. Ja po prawej mam przyciski od podgrzewania - ale ja mam UCF20 z 99 roku, nie wiem jak wyglądało to przed liftingiem i w UCF10.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości