LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Może widział ktoś tego z USA? https://www.gieldaklasykow.pl/lexus-ls- ... -obrowiec/
Stówka za 20-letni samochód, no ale OK, taki mamy klimat.

Tylko to mnie zastanawia w opisie:
"na tradycyjnym zawieszeniu, bez pneumatyki (odpada jedyny kosztowny element eksploatacyjny modelu, bez negatywnego wpływu na komfort jazdy".
Czy ktoś może to potwierdzić?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Jak sprzedają na pneumatyce to wtedy to jest plus i mega komfort. Jak bez, to okazuje się, ze pneumatyka nie daje wyższego komfortu, a w dodatku jest awaryjna.
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

owczar pisze: 3 mar 2024, o 15:38 Jak sprzedają na pneumatyce to wtedy to jest plus i mega komfort. Jak bez, to okazuje się, ze pneumatyka nie daje wyższego komfortu, a w dodatku jest awaryjna.

 
Dokładnie tak jest :-) 
Chociaż ktoś musi być dobrze napalony żeby dać za ls430 z USA 100k. Tu farmazon i foty majá sporą wartość :-)
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

No właśnie... A ma ktoś może porównanie jak się jeździ z pneumatyką i bez?
Gitgad
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 5 paź 2019, o 22:27
Model Lexusa: LS
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Gitgad »

Kaloteck pisze: 3 mar 2024, o 15:25 Może widział ktoś tego z USA? https://www.gieldaklasykow.pl/lexus-ls- ... -obrowiec/
Stówka za 20-letni samochód, no ale OK, taki mamy klimat.

Tylko to mnie zastanawia w opisie:
"na tradycyjnym zawieszeniu, bez pneumatyki (odpada jedyny kosztowny element eksploatacyjny modelu, bez negatywnego wpływu na komfort jazdy".
Czy ktoś może to potwierdzić?

 
Hej, mam już 2 auto od Tomka, na pewno bez jakiś ukrytych wad. Ale 100K za auto... hmmm ceny poszły w górę, ogólnie za 50K coś ciężko znaleźć. Jak z tym zawieszeniem jest to nie wiem, ale pneumatyka to pneumatyka. Jest pancerna jak się o nią dba.
 
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Gitgad pisze: 6 mar 2024, o 12:12
Kaloteck pisze: 3 mar 2024, o 15:25 Może widział ktoś tego z USA? https://www.gieldaklasykow.pl/lexus-ls- ... -obrowiec/
Stówka za 20-letni samochód, no ale OK, taki mamy klimat.

Tylko to mnie zastanawia w opisie:
"na tradycyjnym zawieszeniu, bez pneumatyki (odpada jedyny kosztowny element eksploatacyjny modelu, bez negatywnego wpływu na komfort jazdy".
Czy ktoś może to potwierdzić?


 
Hej, mam już 2 auto od Tomka, na pewno bez jakiś ukrytych wad. Ale 100K za auto... hmmm ceny poszły w górę, ogólnie za 50K coś ciężko znaleźć. Jak z tym zawieszeniem jest to nie wiem, ale pneumatyka to pneumatyka. Jest pancerna jak się o nią dba.
 

 
Tu nie chodzi o żadne ukryte wady tylko jak ma się czuć osoba która się nie zna na motoryzacji i chce kupić auto za realną cenę rynkową a pod hasłem pięknych zdjęć i opowieści wciska się mu coś w totalnie zawyżonej cenie. Dla mnie jest zwykle oszustwo pt. a nóż się trafi jakiś jeleń. Przejedziemy go po całości. 
​​​​
Animal
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2020, o 12:29
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Lubin
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Animal »

Ciężko się z tym nie zgodzić... tylko czy LS-a kupują osoby nieświadome i nieznające się na motoryzacji?
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Zwierzę
Ciężko się z tym nie zgodzić... tylko czy LS-a kupują osoby nieświadome i nieznające się na motoryzacji?
 
Tu nie chodzi o to czy ktoś się zna czy nie zna tylko mam wrażenie że w Polsce auto się nie liczy tylko story stworzone wokół niego i zdjęcia jak na rozkładówkę Hustlera. 
Kiedyś śledziłem większość Lexusów ze Szwajcarii, lądowały w Pl często też na tej stronce i byłem w szoku. Auta wyjmowane z krzaków od malowanego Szwajcara (wiadomo o co chodzi :-)) nagle tu zyskiwały niepowtarzalny stan oraz historię. Zresztą teraz na OtoMoto mam wystawioną 1szt bez pierdolingu i jestem w szoku o co ludzie pytają i jaka jest rezygnacja bo nie ma tego co oni chcą usłyszeć. 
Drugie auto wystawiałem jakiś miesiác temu i dokładnie to samo. Finalnie poszło do mojego kolegi ale przez 2mce ani jednego oglądającego !!! 

Tu piszemy o czymś wartym może 60k jeżeli ma czysty tajtl i nie było szkody a co mamy ? I jest to uczciwe ? 
A Wspomniane jest o rozrządzie, oleju skrzyni i dyfra, o odbiorniku radiowym, lampach, lusterku, przeciwmgielnym ? Chyba przy tej cenie powinno być wsjo "haj level". 
 
 
 
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: karole 10 »

Kaloteck pisze: 3 mar 2024, o 17:56 No właśnie... A ma ktoś może porównanie jak się jeździ z pneumatyką i bez?

 
Ja w swoim ls wymieniłem zawieszenie pneumatyczne na tradycyjne .Różnice czuć trochę na poprzecznych nierównościach,ale nie jest to jakaś przepaść.Jest bardziej komfortowo jak w mercedes w 221 z pneumatyką.
 
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Gitgad pisze: 6 mar 2024, o 12:12pneumatyka to pneumatyka. Jest pancerna jak się o nią dba
 
taaa jasne  :biggrin2:
 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości