LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Gitgad
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 5 paź 2019, o 22:27
Model Lexusa: LS
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Gitgad »

Kaloteck pisze: 9 mar 2024, o 14:16
Gitgad pisze: 6 mar 2024, o 12:12pneumatyka to pneumatyka. Jest pancerna jak się o nią dba

 
taaa jasne  :biggrin2:
 
 

 
Mam W220 z 2001 roku, 5 lat temu regenerowałem wszystkie cztery amortyzatory, jeżdżę nią codziennie. Co roku tylko diagnostyka. Nic się nie psuje, więc uważam, że jest pancerna. 
Gitgad
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 5 paź 2019, o 22:27
Model Lexusa: LS
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Gitgad »

ledziu pisze: 7 mar 2024, o 09:10
Gitgad pisze: 6 mar 2024, o 12:12
Kaloteck pisze: 3 mar 2024, o 15:25 Może widział ktoś tego z USA? https://www.gieldaklasykow.pl/lexus-ls- ... -obrowiec/
Stówka za 20-letni samochód, no ale OK, taki mamy klimat.

Tylko to mnie zastanawia w opisie:
"na tradycyjnym zawieszeniu, bez pneumatyki (odpada jedyny kosztowny element eksploatacyjny modelu, bez negatywnego wpływu na komfort jazdy".
Czy ktoś może to potwierdzić?



 
Hej, mam już 2 auto od Tomka, na pewno bez jakiś ukrytych wad. Ale 100K za auto... hmmm ceny poszły w górę, ogólnie za 50K coś ciężko znaleźć. Jak z tym zawieszeniem jest to nie wiem, ale pneumatyka to pneumatyka. Jest pancerna jak się o nią dba.
 


 
Tu nie chodzi o żadne ukryte wady tylko jak ma się czuć osoba która się nie zna na motoryzacji i chce kupić auto za realną cenę rynkową a pod hasłem pięknych zdjęć i opowieści wciska się mu coś w totalnie zawyżonej cenie. Dla mnie jest zwykle oszustwo pt. a nóż się trafi jakiś jeleń. Przejedziemy go po całości. 
​​​​

 
Nikt nikomu auta nie wciska, też dla mnie cena jest za wysoka. Tak wycenił jego sprawa. Dlatego nadmieniłem, że ogólnie jest coś ciężko znaleźć w przyzwoitych pieniądzach.
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Gitgad pisze: 9 mar 2024, o 16:42
ledziu pisze: 7 mar 2024, o 09:10
Gitgad pisze: 6 mar 2024, o 12:12
Hej, mam już 2 auto od Tomka, na pewno bez jakiś ukrytych wad. Ale 100K za auto... hmmm ceny poszły w górę, ogólnie za 50K coś ciężko znaleźć. Jak z tym zawieszeniem jest to nie wiem, ale pneumatyka to pneumatyka. Jest pancerna jak się o nią dba.
 



 
Tu nie chodzi o żadne ukryte wady tylko jak ma się czuć osoba która się nie zna na motoryzacji i chce kupić auto za realną cenę rynkową a pod hasłem pięknych zdjęć i opowieści wciska się mu coś w totalnie zawyżonej cenie. Dla mnie jest zwykle oszustwo pt. a nóż się trafi jakiś jeleń. Przejedziemy go po całości. 
​​​​


 
Nikt nikomu auta nie wciska, też dla mnie cena jest za wysoka. Tak wycenił jego sprawa. Dlatego nadmieniłem, że ogólnie jest coś ciężko znaleźć w przyzwoitych pieniądzach.

 
Masz rację auta się nie wciska za to kit czemu nie. Dla mnie zwykłe oszustwo i nic więcej. 
Gitgad
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 5 paź 2019, o 22:27
Model Lexusa: LS
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Gitgad »

ledziu pisze: 9 mar 2024, o 17:18
Gitgad pisze: 9 mar 2024, o 16:42
ledziu pisze: 7 mar 2024, o 09:10

Tu nie chodzi o żadne ukryte wady tylko jak ma się czuć osoba która się nie zna na motoryzacji i chce kupić auto za realną cenę rynkową a pod hasłem pięknych zdjęć i opowieści wciska się mu coś w totalnie zawyżonej cenie. Dla mnie jest zwykle oszustwo pt. a nóż się trafi jakiś jeleń. Przejedziemy go po całości. 
​​​​



 
Nikt nikomu auta nie wciska, też dla mnie cena jest za wysoka. Tak wycenił jego sprawa. Dlatego nadmieniłem, że ogólnie jest coś ciężko znaleźć w przyzwoitych pieniądzach.


 
Masz rację auta się nie wciska za to kit czemu nie. Dla mnie zwykłe oszustwo i nic więcej. 

 
No nie nazwałbym tego oszustwem, nadmieniałem, że znam Tomka i to za grube określenie. Ale nie zmienia faktu, że auto jest za drogie.
 
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Gitgad
ledziu pisze: 9 mar 2024, o 17:18
Gitgad

Nikt nikomu auta nie wciska, też dla mnie cena jest za wysoka. Tak wycenił jego sprawa. Dlatego nadmieniłem, że ogólnie jest coś ciężko znaleźć w przyzwoitych pieniądzach.


 
Masz rację auta się nie wciska za to kit czemu nie. Dla mnie zwykłe oszustwo i nic więcej. 



 
No nie nazwałbym tego oszustwem, nadmieniałem, że znam Tomka i to za grube określenie. Ale nie zmienia faktu, że auto jest za drogie.
 
 
W sumie masz rację jest to uczciwe. Ktoś chce być stukany to stukant się znajdzie :piwo:
 Za chwilę będzie dopiska  sprzedane ale dla spóźnionych już szykujemy następnego LSa za jedyne 89999 co wydaje się super atrakcyjną ceną przy tamtym za 99999 :-)

Ja jednak zostaje przy swoim czyli u mnie cena ma odzwierciedlać realną wartość rynkową auta i nie piszę się na tego typu zabiegi "upiękrzajáce" rzeczywistość nawet w stosunku do obcych mi osób. No ale każdy ma swój sposób na życie. 
 


 
 
Gitgad
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 5 paź 2019, o 22:27
Model Lexusa: LS
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Gitgad »

ledziu pisze: 9 mar 2024, o 18:23
Gitgad
ledziu pisze: 9 mar 2024, o 17:18

Masz rację auta się nie wciska za to kit czemu nie. Dla mnie zwykłe oszustwo i nic więcej. 




 
No nie nazwałbym tego oszustwem, nadmieniałem, że znam Tomka i to za grube określenie. Ale nie zmienia faktu, że auto jest za drogie.
 
 
W sumie masz rację jest to uczciwe. Ktoś chce być stukany to stukant się znajdzie :piwo:
 Za chwilę będzie dopiska  sprzedane ale dla spóźnionych już szykujemy następnego LSa za jedyne 89999 co wydaje się super atrakcyjną ceną przy tamtym za 99999 :-)

Ja jednak zostaje przy swoim czyli u mnie cena ma odzwierciedlać realną wartość rynkową auta i nie piszę się na tego typu zabiegi "upiękrzajáce" rzeczywistość nawet w stosunku do obcych mi osób. No ale każdy ma swój sposób na życie. 
 


 
 

 
Jeżeli opieramy się na sprzedającym, Tomek jest uczciwą osobą, weź zadzwoń porozmawiaj z nim, pojedź obejrzyj auto. Później wystaw ocenę. Tak jego auta są droższe. Przypominam mam już drugie auto od niego i znałem ich historię i stan mechaniczny przed zakupem. Co do auta, nie kupiłbym tego auta bo mi się nie podoba, od zawieszenia po lakier i jasną skórę w środku, a ponadto jest za drogie. Kiedyś miał LS400 (2018-2019) 30K, w welurze w środku, srebrny ze Swiss, byłem oglądałem, jechałem nim i powiem tak, zaskoczył mnie niesamowicie, nigdy nie jeździłem wtedy LS. Na rocznik 90 zostawiało w tyle nie jedno auto segmentu F pod względem wykonania i materiałów. Tak miało mankamenty, jak purchle nad nadkolach, które później były usunięte. Akumulator był niewymiarowy. Opony były do wymiany raczej. Mechanicznie wszystko zrobione, serwis olejowy też. No, ale jak to stary Mercedesiasz   :mda:głowiłem się z tą myślą z dwa miesiące, jak to Lexsus jak to możliwe, że jest lepsze od W140. Tak się głowiłem, że go sprzedał. Wtedy nawet założyłem tutaj konto, i czytałem posty. Dalej oczywiście jeżdżę MB. I powróciła ta myśl, że chciałbym LS. Jak patrzę na ogłoszenia, to nie wiem skąd te ceny. Motoryzacja tak dostała po dupie?
 
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Wersje z USA mają chyba generalnie bardziej miękko zestrojone zawieszenie niż europejskie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości