[Pochwała] Riki

W tym dziale ostrzegamy lub chwalimy użytkowników za przeprowadzone transakcje na naszym forum.
n0rek
Lex user
Posty: 242
Rejestracja: 29 lip 2015, o 10:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemysl
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: n0rek »

@Riki dzwonilem, powiedziales ze zaraz cykniesz foty i podeslesz na forum, po tygodniu napisalem ze nie ma nic to poprosiles o maila, po kolejnym tygodniu napisalem post na forum ktory komentujemy. Rozumiem ze moze nie masz za wiele czasu ale jak nie wyrabiasz to sobie kogos zatrudnij. Nie twierdze ze mnie olales ale jak nie masz czasu lub checi na sprzedaz to wystarczylo napisac ze masz czasu i wsio :)

Anyway napisze jeszcze raz bo chyba nie ma sensu bic piany o pierdoly.

@Yarecki ciezko nawet skomentowac Twoje glupoty, szkoda tylko ze takich Mirkow ktorzy prowadza pseudo biznes zarejestrowany na zone jest coraz wiecej a pozniej zdziwienie skad zla opinia o handlarzach.
Zycze Ci kolego jak najlepiej a do listy rzeczy ktorych sie uczysz dorzuc prosze "nie wpierdalanie sie w nie swoje sprawy" - ulatwi Ci to zycie i moze oszczedzi bólu.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: Yarecki »

n0rek pisze:@Riki dzwonilem, powiedziales ze zaraz cykniesz foty i podeslesz na forum, po tygodniu napisalem ze nie ma nic to poprosiles o maila, po kolejnym tygodniu napisalem post na forum ktory komentujemy. Rozumiem ze moze nie masz za wiele czasu ale jak nie wyrabiasz to sobie kogos zatrudnij. Nie twierdze ze mnie olales ale jak nie masz czasu lub checi na sprzedaz to wystarczylo napisac ze masz czasu i wsio :)

Anyway napisze jeszcze raz bo chyba nie ma sensu bic piany o pierdoly.

@Yarecki ciezko nawet skomentowac Twoje glupoty, szkoda tylko ze takich Mirkow ktorzy prowadza pseudo biznes zarejestrowany na zone jest coraz wiecej a pozniej zdziwienie skad zla opinia o handlarzach.
Zycze Ci kolego jak najlepiej a do listy rzeczy ktorych sie uczysz dorzuc prosze "nie wpierdalanie sie w nie swoje sprawy" - ulatwi Ci to zycie i moze oszczedzi bólu.
Piszesz by nie bić piany a sam ją zacząłeś trzepać "skarżąc się na forum jak to zostałeś niedoceniony jako kluczowy klient" więc zdecyduj się dziecko.
Ja wiem, że żal dupę zaciska bo sam nic z życiem nie potrafisz zrobić i stąd ta frustracja :biggrin2:
Staje murem za normalnymi ludźmi których jest coraz mniej na świecie.
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: tmx89 »

Szybko sprawnie , polecam !
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: jordi007 »

Kolejna pochwała dla kolegi już nie pierwsza rzecz która nabyłem oczywiście bez żadnego problemu towar w super stanie i jeszcze gratisowa pomoc jak to wymieniać. Polecam
Awatar użytkownika
Ka_Wa
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 10:13
Model Lexusa: IS 200/IS 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: Ka_Wa »

Dla mnie to jedyny słuszny kierunek poszukiwania części - wszystko w jednym miejscu, części w super stanie, dobry kontakt, szybka realizacja. Polecam współpracę z Rikim!
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: endrju1 »

Również, już nie pierwszy raz, polecam.
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: kupiec1985 »

Jak zwykle Riki pełen profesjonalizm . Polecam !!!
Awatar użytkownika
Riki
Lex Driver
Posty: 480
Rejestracja: 20 paź 2013, o 23:24
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Krasnystaw
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: Riki »

Panowie Urlop do 1 września, Po powrocie będę odp na pw
Części do lexusów
IS 200-300 MK1
IS 220-250 Mk 2
Gs300-430 Mk2 Mk3
Ls 430 ufc 30
ls400 Ufc 20

-silniki
-skrzynie biegów
-el.blacharskie
-wiele innych
Więcje informacji 720 814 923 Lub pW
Darecki
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 13 lis 2015, o 22:46
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: Darecki »

Ode mnie także słowa uznania dla użytkownika Riki, czujnik xenonów w super kasie i stanie jak z nówki z salonu :) Dzięki! :piwko:
kubuszi
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 15 gru 2014, o 18:01
Model Lexusa: is200
Skąd:: Ustrzyki Dln.
Kontakt:

Re: [Pochwała] Riki

Post autor: kubuszi »

Dzięki Riki za szybką wysyłkę głośników i błotnika. Błotnik siedzi jak ta lala, kolor się nie odznacza także jestem mega happy :ok: głośników nie montowałem bo nie mam zwrotnicy jeszcze ale wyglądają kozak!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia i Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość