Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: bamss »

kazdy woz na cos cierpi ale znajomy ma gs300 mk2 i jakies pierdoly sie wysypaly ale np audi czy passat 2010r awarie non stop, ostatnio octavia 2012r zgnily kable do wycieraczek... jak tu zyc:) tylko w japoni:)
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: turkus »

bamss pisze:kazdy woz na cos cierpi ale znajomy ma gs300 mk2 i jakies pierdoly sie wysypaly ale np audi czy passat 2010r awarie non stop, ostatnio octavia 2012r zgnily kable do wycieraczek... jak tu zyc:) tylko w japoni:)
Brata Octavia akurat się nie psuje po 12 latach, ale jest wzięta z salonu i od początku w naszych rękach. Zmieniać jej nie zamierza :) dla mnie poprawne auto, duże, dobre do przemieszczania z punktu A do B bez banana na twarzy. Ale plastic fantastic :) IS to jest jednak klasa premium i to czuć, chociaż jest mały.
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: bamss »

bo starymi vagami niemcy strzelili sobie w kolana i teraz to poprawiaja:) ja mam jeszcze corolle e12 impreze mialem accorda i wiem ze nie kupie nic innego poza japoncem.. poza tym nie dogonisz japonca bo kreci sie do koncA:D
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: klexus »

Lexus tez miał problemy z klekotami:P i nie mozna brać pod uwagę 1000 passatów w mieście na 10 lexów bo to nie miarodajny wynik, ale to dobry temat przy browarku :)

Ale fakt ze jak sie widzi Lexusa to oczy same lecą za nim,

Panowie wracamy do tematu bo odjechałem troszkę za daleko hehehe
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Post autor: dead_beat »

Oj oczy biegają... Najśmieszniejsze są takie spojrzenia jak miałem na sobie wzrok kolesia z BMW 5 -Nie miał znaczka modelu, tak na oko to 2010-2012 rok i jak ruszył razem ze mną ze świateł to dziwił się, że jadę równo z nim. Docisnął gazu to pomyslalem, że też umiem :-D deczko z tyłu został to później cały czas patrzył się jakby z pretensją :-D
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: bamss »

a ja wlasnie jade sobie spokojnie i jeszcze bardziej sie wkur#$%$# ze nie chce sie scigac :)
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: turkus »

No i teraz to już na pewno nie kupię Niemca. No bez żartów.

@klexus, Panie też? :) daj pomarudzić, tu jest podobno na każdy temat :)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2014, o 23:53 przez turkus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: bamss »

haha od mistrzow swiata nie kupisz no co ty:)
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Co tak naprawdę znaczy Lexus?

Post autor: forest »

ale sobie słodzimy... miodek aż cieknie po nogach :D ale cóż... sama prawda :laugh1:
SC430 '2002
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Post autor: dead_beat »

Ajaha, dziś mój kolega, który wcześniej miał Hondę Civic, BMW E46, teraz jeździ Mazdą 6 - przesiadł się bo miał naprawdę dobrą okazję; przejechał się moim ISem i mówi:
Miałem Hondę to po prostu nie wiedziałem Kto to jest mechanik, BMW to była skarbonka, Mazda jest ok, ale to to jest prawdziwy przebłysk japońskiej myśli technicznej :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości