Wylęgarnia Lexusów... IS MKI

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
myh4u
Moderator
Posty: 75
Rejestracja: 31 sty 2014, o 13:33
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wylęgarnia Lexusów... IS MKI

Post autor: myh4u »

Dzięki turkus za link :piwko:
Zaniedbane bo stoją. Ale np. można kupić lusterko zewnętrzne. A takiego potrzebuję. Bo moje prawe jest od "angola" :mda: i żeby coś w nim widzieć muszę jeździć w pozycji starszaka leżakującego po obiedzie w przedszkolu. Strasznie to wygląda z perspektywy innych kierowców. :sarcastic: A jak rzuci facet przyzwoitą cenę to czemu nie brać?! Ale szczególną ochotę mam na wcześniej wspomniane "osiemnastki" od Lexa. Zrobiłem kilka fotek tych felg.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak dla mnie są świetne!
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Wylęgarnia Lexusów... IS MKI

Post autor: lukas78 »

Za jakiś czas pewnie te IS-y zaczną pojawiać się na portalach aukcyjnych jako bezwypadkowe i tak jak wspomniał Yarecki niepowybijane :sarcastic:
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wylęgarnia Lexusów... IS MKI

Post autor: turkus »

One są sprzedawane w całości. Ten, którego oglądałam, miał zacieki na chłodnicy, musiał się przegrzać, ale palił ładnie i pracował równo. Zawieszenie było ok. Kiepska była blacharka, ogniska rdzy na lewym przednim błotniku, malowana maska i dach - grubo, momentami ok 600, mogła być w ruchu szpachla, może był po gradobiciu. Był malowany kawałek progu z tyłu, brzydkie zacieki. Najgorzej w bagażniku, spore ogniska rdzy nad oboma kołami. Przednia szyba nieoryginalna. Trochę rdzy na dole w komorze silnika i na kielichach amorów. Ogólnie środek był dość zużyty. Koleś przyznał, że sensowny blacharsko jest ten czarny, ale tam jest sporo do malowania jeśli to ma wyglądać (jest przejechany kluczem z jednej strony, z drugiej przedni błotnik i drzwi też do malowania). Można się było targować. Ja akurat nie kupiłabym auta z taką sobie blacharką (czytaj rdza, szpachla w miejscach strategicznych, co wskazuje na niezgodne ze sztuką naprawy blacharskie - ostatnio dorwałam manual serwisowy, już wszystko na temat wiem :biggrin2: Z malowaniem nie mam problemu), ale w przypadku tego auta pewnie to jest do ogarnięcia. Więc zależy, czego się szuka i co można zaakceptować.
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

dzisiaj znowu przejeżdżałem rowerem koło tego miejsca....koleś przeszedł samego siebie. 12-13(zgubiłem rachubę) IS MKI + GS MKII
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Wylęgarnia Lexusów... IS MKI

Post autor: ArtIS »

Cześć,
Może podepnę się pod ten temat. Ktoś wie, gdzie w Warszawie i okolicach najlepiej jest szukać części blacharskich do Lexusów? Mam tu głównie na myśli IS mk2?
Chce coś poza Allegro aby pomacać na żywo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości