Page 1 of 1
[IS200 Ist gen] Licznik, przeprogramowanie.
Posted: 2 Nov 2014, o 15:37
by dostawca
Witam,
pytanko takie, bo to, że powinno działać to już wiem, tylko pytanie, czy ktoś wie czy istnieje możliwość przeprogramowania licznika z Altezzy RS200 żeby nie pokazywał 1500rpm zamiast 1000 właściwe dla naszych silników? Czyli 4ry cylindry->6cyl.
Ktoś coś wie?
Re: [IS200 Ist gen] Licznik, przeprogramowanie.
Posted: 3 Nov 2014, o 22:43
by carinus
Musisz wpiąć w linie impulsów dzielnik.
Re: [IS200 Ist gen] Licznik, przeprogramowanie.
Posted: 5 Nov 2014, o 16:04
by dostawca
Znasz kogoś, kto się tym zajmuje? Ja raczej elektroniki nie tykam...
Re: [IS200 Ist gen] Licznik, przeprogramowanie.
Posted: 5 Nov 2014, o 20:09
by carinus
Poszukaj na elektrodzie kogoś z Twojej okolicy,lub ogólnie kogoś kto zrobi to za parę złotych z gotowych zestawów.Tam siedzą maniacy tworzenia cudów na kiju.Jak poszukasz w zestawach AVT to może znajdziesz taki układ juz zmontowany i sam to założysz.Układ musi wycinać co trzeci impuls podawany do modułu licznika.
Re: [IS200 Ist gen] Licznik, przeprogramowanie.
Posted: 21 Dec 2014, o 21:25
by Oliwier
Jakieś postępy w temacie ?? Bo znalazłem ciekawy licznik .. powiecie coś wiecej o nim ? serio bedzie pasował ? Kostki sie chyba zgadzają ;o nie ma elektroniczego prędkościomierza ale i tak coś innego i jestem mocno zainteresowany
Wyczytałem że to jakas firma tuningowa toyoty ..
http://www.ebay.com/itm/Lexus-Modellist ... e9&vxp=mtr