Powitanie i poszukiwanie LS430 :-)

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Koni
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 7 sie 2021, o 18:28
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Powitanie i poszukiwanie LS430 :-)

Post autor: Koni »

Witajcie Szanowni:-) Na początku chciałem się przywitać. Zaznaczam, że nie jestem jeszcze właścicielem Lexusa, ale mocno ofensywnie do tego dążę:-) Jestem na etapie zaawansowanych poszukiwań, które mam nadzieję, że zaowocują Lexusem LS430;-) Jeśli ktoś myśli o rozstaniu się ze swoim albo ma gdzieś dostęp do takowego to proszę o info lub zapraszam na priv. Niestety mam za małą ilość postów, żeby umieścić ogłoszenie w dziale "kupie", a z uwagi na brak Lexusa raczej tylko czytam forum, korzystając z Waszej wiedzy. Przy okazji wielki szacun dla kolegi Owczara za vademecum przedzakupowe LS430. Kawał dobrej roboty! Dzięki :-) Wracając do drugiej części tematu - zaczynam poszukiwania LS430 :-) Tzn. zacząłem już dawno, ale na razie bezowocnie:) Warunki jakie dany egzemplarz musi spełnić:
1. generalnie poliftowa wersja;
2. sensowny stan techniczny przez co rozumiem: brak napraw blacharskich elementów trwale złączonych z nadwoziem czyli tylnych błotników; progów, podłogi, dachu, słupków, itd. Ewentualne lakierowanie przednich błotników, zderzaków, maski, klapy i drzwi jakoś przeboleję:). Brak rudej. Lakier w stanie do użytku, a nie mocno porysowany i wypłowiały. Niecieknący silnik i skrzynia, amortyzatory pneumatyczne w dobrym stanie, niezniszczone wnętrze – czyli nieprzetarte skóry, porysowane czy połamane plastiki pouszkadzane boczki czy drewno;
3. wnętrze jasnobeżowe, szyberdach;
4. najlepiej wersja president;
5. przebieg do 200 000 km – plus minus, ale jednak lepiej na minus:-).
Ekstremalnie rzadko zmieniam samochody, więc szukam czegoś w dobrym stanie. Jednakże bardzo dziękuję za oferty za 80-90 tyś zł. Rozumiem, że to są dobre samochody i warto za nie zapłacić, ale jednak muszę trzymać się w realnych wartościach :-)

Jeszcze raz gorąco wszystkich pozdrawiam:-)
Konrad
Warszawa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości