Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
adamol88
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2017, o 16:38
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Bełchatów
Kontakt:

Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: adamol88 »

Witam,

przymierzam się do zakupu Lexusa IS 3generacji, zastanawiam się nad jednostka napędowa, 250 lub 300h. Szukam wypożyczalni w okolicach Łodzi, Warszawy która posiada wersje hybrydową, chciałbym wynająć auto na weekend i sprawdzić czy 300h spełni moje oczekiwania, ponieważ opinie w internecie są bardzo różne. Dzwoniłem już do dwóch wypożyczalni (Mirent i Rentmotors) lecz aktualnie nie maja ich w swoich ofertach. Jeżeli ktoś wie gdzie jeszcze można wypożyczyć IS300h byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
sandex
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2018, o 10:11
Model Lexusa: is 300 III
Skąd:: Rze
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: sandex »

Może zapytaj w Lexusie?
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: legato97 »

Jasne. Idź do Lexusa. Nie zjedzą Cie:)
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: carinus »

Niedawno miałem jazdę testową IS300 w ASO Poznań i musiałem mieć obowiązkowo obstawę pracownika.Rok wcześniej dostałem GS300 bez obstawy,ponoć wymogi się zmieniły.Nie wiem jak podejdą do sprawy wypożyczenia auta na kilka dni.
plum001
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, o 09:22
Model Lexusa: lc 500
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: plum001 »

Pytanie mam. Co się stanie jeśli podczas jazdy testowej posoduje wypadek? Czy będę zobowiązany pokryć koszta naprawy?
Karuzela83
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 2 wrz 2020, o 20:00
Model Lexusa: NX
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: Karuzela83 »

W Warszawie to nie wiem szczerze.
DaSt
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 26 maja 2019, o 20:55
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: DaSt »

plum001 pisze:Pytanie mam. Co się stanie jeśli podczas jazdy testowej posoduje wypadek? Czy będę zobowiązany pokryć koszta naprawy?
Jak brałem auta zastępcze to zawsze podpisując stos papierów
podpisywałem również dokument o udziale własnym podczas kolizji. Z tego co pamiętam to chyba 30% takiego udziału. Więc firma od której wynajmujemy auto zastępcze ma zabezpieczenie. Często wymagają zabezpieczenia np. karty kredytowej.
pkobierecki
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:42
Model Lexusa: CT 200h<RX450h<GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: pkobierecki »

We Wrocławiu jest pełen ubezpieczenie AC samochodu, klient odpowiada do 1000 zł. Czyli jeżeli uszkodzisz auto na niewielką skalę, i naprawa będzie poniżej 1000 zł. to ubezpieczyciel nie wypłaci, tylko musisz sam pokryć. To pewnie po to, żeby nie zgłaszać pierdół które wyrządzą klienci bo składka by poszybowała w górę, a obciążyć klienta.
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: pjetrooha »

pkobierecki pisze:We Wrocławiu jest pełen ubezpieczenie AC samochodu, klient odpowiada do 1000 zł. Czyli jeżeli uszkodzisz auto na niewielką skalę, i naprawa będzie poniżej 1000 zł. to ubezpieczyciel nie wypłaci, tylko musisz sam pokryć. To pewnie po to, żeby nie zgłaszać pierdół które wyrządzą klienci bo składka by poszybowała w górę, a obciążyć klienta.
Podobnie jest w Trójmieście... dodatkowy plus to możliwość wyboru modeli auta
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Gdzie wypożyczyć Lexusa IS300h

Post autor: LinkPL »

Ogólnie w grupie Toyoty jest z tym tragedia, bo np. w grupie vag bez żadnego problemu dostaniesz auto na weekend, przed odbiorem dostaniesz jeszcze jakieś auto żebyś mógł polatać. W Lexusie niestety. Dobre serwisy jak np. ten w Krakowie dają auta na weekend, ale limit 150km. Zamówiłem ostatnio ES300h nowego i w sumie czekam. Ale chciałem żeby dali mi na weekend, że zrobie około 1000 km no to dostałem odmowę. Że to ich auta demo i później ciężko byłoby im sprzedać jak nalotu by miało 100k km ...

Aso w Trójmieście to tragedia, byłem oglądałem ES-a a sprzedawca zachowywał się jak idiota, jak dopytuje o audio to on mówi, że słyszał lepsze w Audi ... i ciągła dyskusja bez sensu, że on to kiedyś sprzedawał bmw i audi ... no tragedia. Przyjechałem bo mają wystawioną wersję Prestige, a z tyłu osłony foteli podziabane, szyba porysowana, jakieś wgniotki na tylnym zderzaku, porysowana maska ... auto półroczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości