LS430 Key not detected

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.

LS430 Key not detected

Postprzez Joe89 » 27 sty 2018, o 21:12

Hejo
Wszystko było ok,wróciłem z pracy zaparkowałem auto i zdziwiłem się że nie moge zmaknać auta guzikiem na klamce ani przyciskiem na pilocie a do tego nie chce sie odblokować kierownica i wyświetla sie komunikat 'key not detected' Auto można zamknąć/otworzyć tylko grotem i odpala po włożeniu kluczyka do stacyjki... bateria zmieniona i nic nie pomogło, przycisk od smart oczywiście włącałem i wylaczałem, akumulator też odpiałęm i nic sie nie zmieniło. Generalnie chciałem podpiać pod Techstreama ale na win 7 x64 męcze sie już trzecią godzine i niestety nie idzie w żaden sposób zainstalowac sterowników ...
Panowie co mogło mu nagle odbić że nie działa smart key?? Niby Toyota ale bardziej jej do Mercedesa z tą usterkowością ...
Joe89
Lex user

Model Lexusa: LS430 03' Lift

Re: LS430 Key not detected

Postprzez Miłosz » 27 sty 2018, o 21:15

łap pw w sprawie techstrema i daj znać co dalej...
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Postprzez pjetrooha » 27 sty 2018, o 22:12

U mnie podobny temat występuje gdy parkuję w strefach gdzie jest silne oddziaływanie jakiś sieci, np. miejski hotspot... nie ma bata aby wtedy auto reagowało na pilota czy przycisk w klamce. Raz nieświadomie zaparkowałem obok rozdzielni na parkingu wielopoziomowym w galerii handlowej... i po wyłączeniu auta... lipa. Ani nie mogłem go zamknąć, ani odpalić...przyszło czekać do zamknięcia sklepów, wtedy Lex ożył.
pjetrooha
Lex user

Model Lexusa: IS250 f-sport

Postprzez Joe89 » 27 sty 2018, o 22:48

Hmm no to ciekawe, od roku parkuje w tym samym garażu podziemnym i nigdy nie było problemów.
Dziwne że ani master key ani drugi co miałem co zawsze działał też nie otwiera ani nie zamyka auta z przycisku, jakby odcieło całą łącznosć bezprzewodową smart + centralny bo mechanicznie można i zamknać i odpalić auto. Techstream nie działa niestety chyba kabel uwalony, zamówie w poniedziałek i zobaczymy. Jutro bezpieczniki wszystkie sprawdze.
Joe89
Lex user

Model Lexusa: LS430 03' Lift

Postprzez Miłosz » 27 sty 2018, o 22:58

Kabel zazwyczaj jest martwy jak po wpięciu w usb nie masz tego charakterystycznego dzwieku oraz w prawym dolnym rogu przy zegarku nic sie nie dzieje.
Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Postprzez owczar » 27 sty 2018, o 23:50

Dodaj wpisy do rejestru i zainstaluj drivery ręcznie. Kabel powinien działać. Bez diagnostyki nie ma co gdybac.
owczar
Moderator

Model Lexusa: Lexus

Postprzez jurix » 5 mar 2018, o 19:44

Czy swieci sie cały czas podświetlenie na podsufitce deski?Czy po zamknięciu ręcznym zamka kierowcy(centralnego wszystkich drzwi) sprawdziles reakcje keyless go na klapę bagaznika?
jurix
Nowy lex user

Model Lexusa: gs

Powrót do Elektryka