Witam
Używam Lexusa is 200 2.0 SPORT od ok dwóch tyg, mam takie pytanie bo nurtują mnie wskazania wskaźnika ładowani,a cały czas pokazuje 10 v nawet dopiero co po przekręceniu kluczyka nie rusza się nawet gdy obroty są pod czerwonym polem . Kolejną sprawą są dziwne wskazania wskaźnika paliwa dzisiaj jadąc z pracy wskazówka była już przy ostatniej ćwiartce, po postoju ok 5 min i odpaleniu samochodu wstała aż prawie pod połowę samochód niby stał trochę z górki. Panowie czy u was też występują takie wahania paliwa? i czy ten wskaźnik zawsze tak ma pokazywać 10 w sumie poco on jest bo nie kumam ?:) Dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam
Pytanie o wskaźnik paliwa i ładowania ?
-
- Nowy lex user
- Posts: 8
- Joined: 3 Feb 2016, o 21:51
- Model Lexusa: IS200
- Skąd:: Jasło
- Contact:
- dommell
- Lex Driver
- Posts: 594
- Joined: 21 Sep 2010, o 17:21
- Model Lexusa: IS 200
- Skąd:: Kielce, Warszawa
- Location: Kielce, Warszawa
- Contact:
-
- Nowy lex user
- Posts: 8
- Joined: 3 Feb 2016, o 21:51
- Model Lexusa: IS200
- Skąd:: Jasło
- Contact:
Re: Pytanie o wskaźnik paliwa i ładowania ?
Gazu nie mam a co do ładowania to gdzie nie spojrzę na każdym zdjęciu czy filmiku w necie tyle samo pokazuje może nie 10 bo jest jakoś dziwnie wyskalowany ale jakieś 13 w sumie myślałem że pokazuje ładowanie podczas jazdy tak jak w porsche np 

- tomcio105
- Lex Driver
- Posts: 441
- Joined: 10 May 2015, o 17:15
- Model Lexusa: IS 200
- Skąd:: Ch-w/DG
- Contact:
Re: Pytanie o wskaźnik paliwa i ładowania ?
Co do wskaźnika paliwa to też jest tak, że komputer co jakiś czas go ,,dostraja" aby pokazać rzeczywisty stan stąd są takie różnice.
- blue
- Lex Maniak
- Posts: 983
- Joined: 2 Jan 2014, o 20:16
- Model Lexusa: IS200 Sport
- Skąd:: Kraków
- Contact:
Re: Pytanie o wskaźnik paliwa i ładowania ?
Wskaźnik paliwa jest automatycznie aktualizowany co 200km lub przy znacznej zmianie wskazania pływaka (np. tankowanie do pełna).
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 5 guests