Chciałbym kupić swój pierwszy samochód, ale nie mam zbytnio jak testować każdego po kolei więc potrzebuję ludzi którzy już trochę wiedzą i mogliby mi pomóc.
Sprawa wygląda tak chcę kupić o ile to możliwe samochód lexus [Jakoś tak wpadł mi w oko wydaje mi się że może to być dobre auto gdzieś czytałem, że warto kupic na pierwszy samochód] w cenie od 8 do 20 tysięcy. Najlepiej coś koło 10-15
Jeżeli się nie da to kit poszukam innego, ale jeżeli się da to opowiem wam co i jak,
Mam około 193 wzrostu.
Na początku byłem zachwycony lexusem is 200 Fajnie wygląda nie jest za długi więc nie będzie się ciężko jeździło. Ale potem obejrzałem jakąś recenzję na youtube gdzie gościu powiedział, że to auto nie ma zalet. W skrócie nie nadaje się dla wysokich caly plastikowy twardy ciężko się nim kieruje. Ja trochę zdziwiony bo na jakimś forum przeczytałem ze właśnie dobrze się nim jeździ. No wiec rezygnuje bo skoro będę walił łbem w sufit to nie chce się męczyć.
Pomyślałem, że może ktoś tutaj mi doradzi co kupić ogólnie chciałbym podobnej długości auto co Is 200 ale tak żebym się tam komfortowo mieścił. Widział wszystko co jest z tyłu i z przodu. no i w sumie to tyle.
Pierwsze auto.
-
- Nowy lex user
- Posts: 2
- Joined: 25 Sep 2019, o 18:44
- Model Lexusa: niemamjeszcze
- Skąd:: niewazne
- Contact:
-
- Lex user
- Posts: 111
- Joined: 17 Jul 2017, o 19:39
- Model Lexusa: IS
- Skąd:: Polska
- Contact:
Re: Pierwsze auto.
Ja radzę podjechać i obejrzeć jakiś sprzedawany egzemplarz. Sam stwierdzisz czy Ci wygodnie i czy odpowiada Ci ten samochód.Patrzenie tylko na opinię kogoś tam z internetu to nie jest najlepszy pomysł.
IS250 2009 ->GS450H 2013
- Dawid0ss
- Lex Master
- Posts: 1794
- Joined: 14 Jan 2013, o 12:46
- Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
- Skąd:: Warszawa
- Contact:
Re: Pierwsze auto.
Nie oszukujmy się, będzie Ci brakowało miejsca na boki, a za Tobą nikt tam już nie usiądzie. To jest auto dla takich kolesi jak ja (171 cm, za mną może usiąść Gortat)Kejlon wrote:Mam około 193 wzrostu.

W każdym razie jedź, obejrzyj, przymierz się. Moja rada jest taka, jeśli zajmiesz pozycję za kierą i Twój lewy łokieć będzie swobodnie spoczywał na podłokietniku, a nie na boczku obok szyby, będzie ok

Pzdr
-
- Lex user
- Posts: 111
- Joined: 17 Jul 2017, o 19:39
- Model Lexusa: IS
- Skąd:: Polska
- Contact:
Re: Pierwsze auto.
Ważne są proporcje ciała. Jeden ma długie nogi, drugi długi tułów, szyję. Jednemu może być wygodnie, innemu nie. Trzeba się przymierzyć i tyle. Nie ma co na ten temat dywagować w sieci.
IS250 2009 ->GS450H 2013
- Dawid0ss
- Lex Master
- Posts: 1794
- Joined: 14 Jan 2013, o 12:46
- Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
- Skąd:: Warszawa
- Contact:
Re: Pierwsze auto.
Placków mu dajta ! Dobrze prawi !Fifkers wrote:Ważne są proporcje ciała. Jeden ma długie nogi, drugi długi tułów, szyję. Jednemu może być wygodnie, innemu nie. Trzeba się przymierzyć i tyle. Nie ma co na ten temat dywagować w sieci.

-
- Nowy lex user
- Posts: 2
- Joined: 25 Sep 2019, o 18:44
- Model Lexusa: niemamjeszcze
- Skąd:: niewazne
- Contact:
Re: Pierwsze auto.
Okey zrobię tak jak mówicie ale coś czuję, że będzie cięzko ;d Najwyżej poszukam innego. dzięki za rady
-
- Lex user
- Posts: 42
- Joined: 29 Jul 2020, o 23:01
- Model Lexusa: IS 250
- Skąd:: Poznań
- Contact:
Re: Pierwsze auto.
Audi a4b5 95r. 1.6 benzyna, tragedia z perspektywy czasu. Taki słaby silnik do tak dużego auta, no ale cóż, kolega słabo doradził.
- Krol
- Lex user
- Posts: 66
- Joined: 2 Mar 2021, o 22:34
- Model Lexusa: IS 300h
- Skąd:: Warszawa/3citi
- Contact:
Pierwsze auto.
Kto nie miał 126p, kto nie przejechał nim min. kilku tysiecy km ten niewiele wie o historii motoryzacji w PL. Mialem 2 takie auta, także pierwsze własne. Przejechałem po PL i Skandynawii wiele km. A zaczynałem jazdę Syreną 105! Jako dziecko, najpierw na kolanach Taty, potem samodzielnie.
Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
- wojtekdebiel
- Nowy lex user
- Posts: 2
- Joined: 15 Sep 2022, o 14:02
- Model Lexusa: rx
- Skąd:: Kraków
- Location: Kraków
- Contact:
Re: Pierwsze auto.
Pojedź do salonu, pooglądaj, posiedź podotykaj, poczytaj specyfikacje i podejmij decyzje pod siebie 

Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests