nagrzewnica

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

nagrzewnica

Post autor: jordi007 »

Witam

Sory za założenie nowego posta ale sam szukałem i nie wiem czy by mnie ktos znalazł. Ale do rzeczy przymierzam sie do czyszczenia nagrzewnicy ale znajomy mechanik mowi zebym sie dowiedzial czy te zbiorniczki po bokach nagrzewnicy sa plastikowe aluminiowe a moze miedziane i czy ktos moze umie odpowiedziec poniewaz mowi ze jak zalezje jakims srodkiem to szlak mi trafi nagrzewnice cała na 99% sie rozsczelni
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: nagrzewnica

Post autor: Pawełn »

Ja płukałem wodą bez żadnej chemii
レクサス
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: nagrzewnica

Post autor: jordi007 »

Witam wszystkich

Dlugo to wszytko trwa szukam i nie moge nic znalesc wiec prosze o pomoc bo dalej nie mam ogrzewania mechanicy rozkladaja rece nagrzewnica dziala nie przecieka przewody gorace. uklad odpowietrzony nagrzewnica przeczyszczona termostat nowy orginalny.

Objawy:
jak samochod zaczyna lapac temperature wszytko gra jak juz zlapie temperature to przestaje zauwarzyłem ze jak jak na lukach przechyle samochod to na chwile grzeje jakby na maxa nastawic grzanie. Jak nastawie na 20 chwile grzeje i znowy zimne zwieksze o jeden stopien to chwile grzeje i znowu zimne dmucha i tak do konca skali. zastanawiem sie czy nie zaczac wymieniac czujnikow tzn czyjnik kabiny ten pod stacyjka, czujnik nasłonecznienia, znalazłem tez czujnik temp. magrzewnicy ale nie wiem gdzie on jest w samochodzie. jesli chodzi o panel sterujacy to tez sie zastanawiam. na koncu silniczki ale wiem ze to juz grubasza robota i raczej najmniej prawdopodobna. a co wy proponujecie i w jakiej kolejnosci
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości