Startup IS200/IS300

Tylko model IS
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Startup IS200/IS300

Post autor: Rici »

Takie przyciski są ogólno dostępne, kwestia dopasowania i wbudowania w deskę. Zamontuje go każdy kto rozróżnia kolory, i przeczyta schemat dołączany z przyciskiem.

Obrazek

Po przekręceniu stacyjki guzik podświetla się i można odpalać, gaszenie odbywa się standardowo kluczykiem.

PS. Fajniejszym gadżetem jest odpalanie zamkniętego samochodu z pilota np. w zimę z okna ok 5 min przed wyjściem.
Obrazek
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Startup IS200/IS300

Post autor: forest »

przycisk - gadżet (jak mówiłem) a jeżeli chodzi o odpalanie na pilota to super sprawa (POLECAM!) tylko ja bym bał się odpalić auto z 10. piętra bo podczas jazdy windą już bym mógł autka nie zobaczyć... :scratch: "a było zamknięte" :doh: - dla złodzieja nie ma rzeczy niemożliwych :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Startup IS200/IS300

Post autor: klexus »

Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Startup IS200/IS300

Post autor: Ralfx »

Jeszcze jest opcja wydawania komend przez telefon. Ktoś mi kiedyś proponował cos takiego. W samochodzie masz karte sim, wysyłasz tam sms o treści "zapłon" i sie włącza :) Pilot nie działa jesli ktoś ma samochód 10 pieter niżej albo samochód za rogiem.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości