,,nerwowe prowadzenie''

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
pabllok
Lex user
Posts: 51
Joined: 1 Oct 2013, o 23:51
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Contact:

Re: ,,nerwowe prowadzenie''

Post by pabllok »

Jednak mam te z podkładkami teraz sprawdzałem, wydawało mi się są stożkowe(takie miałem w Toyocie Corolli), sorki za pomyłkę.
W moim IS-ie występuję dziwne bicie na kierownicy i na karoserii tylko wczasie jazdy, sprawdzałem zawieszenie na szarpakach i nic nie wyszło.
Jakieś 6 tys. km temu wymieniłem dolne sworznie na Trw i tulejki w dolnym wahaczu na Febest, geometria ustawiona. Brakuje pomysłów co może powodować te bicie.
Wcześniej miałem problem z tłoczkiem w lewym przednim kole, co spowodowało przegrzanie tarczy hamulcowej. Zregenerowałem zaciski przód i wymieniłem tłoczki oraz tarcze, klocki przednie. Felgi wydają się prostę, opony roczne. Koła były wyważane przy okazji wymiany tarcz hamulowych.

Pomocy Forumowicze.
Pozdrawiam
Paweł
Post Reply

Return to “Pozostałe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests